• 22 lutego 2024 11:34

Pakiety Wsparcia Głosu Seniora dla Ukraińskich rodzin w naszej gminie przyjaznej seniorom – Gmina i Miasto Nowe Brzesko

Przedstawiciel Stowarzyszenie MANKO – Dariusz Mróz przekazał pakiety wsparcia zawierające żywność i chemię dla ukraińskich rodzin w naszej Gminie Partnerskiej – Gmina Nowe Brzesko – zrzeszonej w ramach Programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora.

Pakiety odebrała sekretarz Gminy – Pani Iwona Latowska oraz Pan Zygmunt Pawelec – członek zarządu oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Przekazane uchodźczyniom pakiety, zawierają produkty, które zaspokoją tygodniowe potrzeby rodzin ukraińskich.

Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa. Dotacja finansowana ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – Kancelaria Premiera

Nazwa zadania: “Solidarni z uchodźcami z Ukrainy i polskimi Seniorami w Odessie”

Skip to content