• 17 kwietnia 2024 05:31

Kolejny webinar z cyklu #Już wiem – „Twoje słowa. Moja Godność.”

maj 31, 2022

Kolejny webinar z cyklu #Już wiem będzie poświęcony tematyce antydyskryminacji językowej osób starszych: “Twoje Słowa. Moja Godność.”

Gościem 38. odcinka będzie Pani Magdalena Skrzydlewska: autorka edukacyjno-aktywizujących projektów międzypokoleniowych. Trenerka warsztatów z obszaru komunikacji społecznej. Współzałożycielka i sekretarz stowarzyszenia Forum 4 Czerwca. 

Porozmawiamy o pierwszym w Polsce projekcie poruszającym tematykę dziadurzenia (gerontomowy) – dyskryminacyjnego sposobu komunikowania się z osobami starszymi „Język wobec starości, szacunek w praktyce”. Pani Magdalena jest autorką i koordynatorką projektu.

Podczas spotkania, dowiecie się Państwo między innymi: na czym polega dziadurzenie, jak zapobiegać dyskryminacji słownej wobec Seniorów i dlaczego słowa mają takie znaczenie?
Webinar odbędzie się we wtorek, 14.06 o godz. 16:30. Zachęcamy do uczestnictwa i zadawania pytań prowadzącym. Dla aktywnych uczestników przewidziano nagrody! Transmisja dostępna przez: https://fb.me/e/2vku0Kcxt

Skip to content