• 22 lutego 2024 12:22

Konkurs „Razem dla Seniorów”

kwi 13, 2022

Konkurs „Razem dla Seniorów” jest inicjatywą Agaty Kornhauser–Dudy, Małżonki Prezydenta RP. Nagroda ma promować i nagradzać najcenniejsze inicjatywy na rzecz seniorów realizowane przez osoby prywatne i instytucje na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim.

Konkurs ma na celu m.in. promowanie prospołecznej aktywności oraz uhonorowanie i promowanie szlachetnych, pożytecznych inicjatyw realizowanych na rzecz osób starszych!

Konkurs rozstrzygany jest co najmniej w trzech kategoriach:
▶️Młodzi Seniorom;
▶️Seniorzy Seniorom;
▶️Organizacja, Instytucja, Podmiot gospodarczy – Biznes dla Seniorów. Konkurs został zorganizowany, żeby docenić najbardziej aktywne i wpływowe osoby w środowisku seniorskim!

Drodzy Seniorzy, czytelnicy i Ambasadorzy Głosu Seniora, jeśli macie 60+ i działacie na rzecz seniorów to konkurs właśnie dla was!
Zachęcamy do przesłania na adres mailowy: promocja@manko.pl formularza zgłoszenia wraz z opisem działalności na rzecz osób starszych wraz z uzasadnieniem przyznania nagrody!

Formularz dostępny jest do pobrania poniżej:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 29 maja 2022 włącznie!

Nagrodą główną w każdej kategorii jest statuetka, list Małżonki Prezydenta RP oraz nagroda rzeczowa. Finaliści Konkursu otrzymują również dyplom. Organizatorem Konkursu „Razem dla Seniorów” pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Skip to content