• 29 lutego 2024 16:47

Ambasadorki Głosu Seniora Jadwiga Wszół i Krystyna Ćwiklińska odwiedziły Dzienny Dom Senior + w Miechowie

kwi 13, 2022
na korytarzu siedzą  seniorzy. czytają Głos Seniora. przy seniorach stoją dwie ambasadorki Głosu Seniora i trzymają gazety.

5 kwietnia Ambasadorki Głosu Seniora – Jadwiga Wszół i Krystyna Ćwiklińska odwiedziły Dzienny Dom Senior + w Miechowie, który od 24 maja 2021 r wznowił swoją działalność. Spotkanie to odbyło się w prawdziwie miłej, przedświątecznej atmosferze. Uczestnicy tego spotkania otrzymali wiele interesujących materiałów od Stowarzyszenie MANKO-Głos Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom zawartych w Głosie Seniora, Stop Manipulacji – nie daj się oszukać, Patriotycznym Głosie Seniora oraz wydaniu Nieznani Bohaterowie Niebios – poświęconym pamięci lotników poległych pod polskim niebem, które Seniorzy zaczęli czytać z wielkim zainteresowaniem.

na blacie leżą gazety Głosu Seniora oraz ulotki


Ponadto Jadwiga Wszół poprowadziła ćwiczenia z aktywności fizycznej wzmacniające kończyny górne i dolne, grzbietu, ramion i pleców a także oddechu. Dla Seniorów Dziennego Domu Senior+ było to szczególne urozmaicenie dnia codziennego, ponieważ są to przeważnie osoby samotne, ale pełne dobrej energii i świetnego samopoczucia. W grupie znajduje się Seniorka, która przekroczyła 101 lat. Dla Seniorów jest to ulubione miejsce, które powstało z inicjatywy Rady Seniorów w Miechowie.

na korytarzu seniorzy ćwiczą razem z ambasadorką Głosu SenioraTu realizują swoje pasje, malują, tworzą dekoracje/teraz świąteczne/, korzystają z sali ćwiczeń, poprawiając swoją sprawność fizyczną. Za miłe przyjęcie i przekazane życzenia świąteczne dla Stowarzyszenie MANKO Głos Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom oraz dla Rady Seniorów dziękujemy Pani Kierownik Katarzynie Kuc i jej pracownikom.

Jadwiga Wszół                                     
Krystyna Ćwiklińska

Skip to content