• 24 maja 2024 08:37

O NAS

Pszczelarz Kozacki to rodzinna firma funkcjonująca od ponad 20 lat z międzypokoleniową tradycją pszczelarską sięgającą 120 lat. Jest zarazem jedną z wiodących firm produkujących i konfekcjonujących miody najwyższej jakości. Z powodzeniem podtrzymujemy tradycję kozackiego pszczelarstwa, łącząc je z nowoczesnymi standardami produkcyjnymi.

Wśród naszych klientów utarło się powiedzenie:
„Kozacki Miód dla zdrowia cud”.

Siedziba firmy Pszczelarz Kozacki zlokalizowana jest w południowo-wschodniej Polsce, w ekologicznym regionie Centralnego Roztocza. Nasze pasieki to ponad 1000 pni usytuowanych są wśród lasów, łąk i pól obfitujących w różnego rodzaju odmiany nektaru, co sprawia, że nasz miód jest czystą esencją natury. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Dążenie w spełnianiu warunków współczesnego rynku, międzynarodowych standardów przechowywania i przetwarzania żywności odbywa się w naszej firmie przez zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz urządzeń produkcyjnych.

NASZA HISTORIA

Historia Miodu Kozackiego sięga do końca XVII wieku, kiedy to nasi przodkowie – legendarni Kozacy założyli małą wioseczkę Kozaki pomiędzy malowniczymi lasami Roztocza. Wybrana przez nich lokacja okazała się być idealna do trudnienia się bartnictwem. Od tego czasu, tajniki pszczelarstwa w rodzinie Kozaków są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Z upływem czasu, mała leśna pasieka była rozwijana. Pszczelarze stale unowocześniali i doprowadzali do perfekcji swoje pasieki, wkładając w to całe swoje serce i dusze.

NASZA MISJA

Najważniejszym celem naszej firmy jest dostarczanie produktów naturalnych i najwyższej jakości z ekologicznie czystych terenów Polski. Sprawdzamy tym samym jakość miodu na kilku etapach produkcji. Szczególną uwagę kierujemy na spełnianie światowych standardów oraz europejskich wymogów w naszej produkcji.

Skip to content