• 25 maja 2024 12:49

Praca dawniej – wyjątkowy konkurs dla seniorów!

Jak wyglądała codzienność w zawodach z dawnych lat? Z pewnością miejsca i narzędzia pracy wyglądały nieco inaczej niż dziś. W konkursie dla seniorów organizowanym przez portal Aplikuj.pl cofamy się w czasie, by to zobaczyć. Ogólnopolski magazyn Głos Seniora objął projekt patronatem medialnym.

Chętni do uczestnictwa w konkursie „Praca dawniej” mają za zadanie nadesłać zdjęcia ze swojej dawnej pracy. Na zgłoszenia dokonane za pomocą specjalnego formularza dostępnego pod linkiem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie czekamy od 12 czerwca 2020 r. do 11 września 2020 r.

Udział w konkursie mogą wziąć osoby w wieku 60 lat lub więcej, które mieszkają na terenie województwa śląskiego lub małopolskiego. Zgłoszenia mogą dokonać zarówno sami seniorzy, jak i bliscy w ich imieniu. Ze względu na wciąż aktualne zagrożenie epidemiczne konkurs odbywa się w całości za pośrednictwem internetu, więc jest w pełni bezpieczny. 

Do wygrania nagrody w postaci kursów komputerowych, telefonów komórkowych oraz książek. Dodatkowo wśród uczestników zostaną rozdane atrakcyjne gadżety. Zapraszamy do udziału w konkursie! Pełny regulamin można znaleźć pod linkiem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

Skip to content