• 22 maja 2024 10:11

Zielarnia po zdrowie

maj 22, 2020

powstała z myślą o wszystkich którzy chcą dbać o zdrowie i stosować szeroko pojętą profilaktykę prozdrowotną. W naszym sklepie posiadamy bardzo szeroki wybór asortymentu w zakresie suplementów diety, naturalnych kosmetyków renomowanych firm, zdrową żywność, ziół jednorodnych, przypraw i wiele innych. Naszym głównym zadaniem jest rzetelne doradztwo i fachowa obsługa. Jesteśmy firmą rodzinną, założycielem jest Barbara Kuczmarska “mama natura” która zainicjowała ten kierunek. Aktualnie tworzymy zespół pasjonatów otwartych na to co zdrowe i z uśmiechem podpowiadających w zdrowiu.  

Wizja

Gwarantujemy łatwy dostęp do produktów zielarskich, zdrowej żywności i suplementów diety a także dostarczamy fachowej wiedzy na ich temat. Wartościami najważniejszymi dla nas są: jakość produktu i otwartość na potrzeby klientów.

Misja

Służyć naszym Klientom najwyższej jakości doradztwem, W kompleksowym doborze produktów, W mądrym i świadomym inwestowaniu w swoje zdrowie, Zapewnić naszym Klientom zdrowie i radość, Osiągając najwyższy poziom zadowolenia Klientów Przekraczając ich oczekiwania.

Bytom
Katowice
Siemianowice Śląskie
Tychy
Skip to content