• 15 kwietnia 2024 14:44

TARGI PRACY DLA SENIORÓW

paź 29, 2019
Targi Pracy dla Seniorów na Bemowie

Rada Seniorów działająca na warszawskim Bemowie wychodzi naprzeciw osobom w wieku emerytalnym i organizuje Tragi Pracy dla Seniorów. Do udziału w nich zaprasza przedsiębiorców, którzy zechcą zatrudnić seniorów – osoby 60+, w tym osoby z niepełnosprawnością.  Zaprasza także seniorów poszukujących pracy.

Celem targów jest pomoc osobom starszym w znalezieniu pracy, działanie umożliwiające seniorom aktywny udział w rynku pracy oraz uczestniczenie w nim na równych zasadach. Jest to przedsięwzięcie wychodzące naprzeciw osobom w wieku emerytalnym, a jednocześnie minimalizujące negatywne skutki zjawiska starzenia się ludności.

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2019 r. w godz. 10:00 – 16:00 w budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo przy ul.  Powstańców Śląskich 70 w Warszawie. Udział w targach zarówno dla pracodawców, jak seniorów poszukujących pracy jest bezpłatny! Seniorzy, którzy zamierzają odwiedzić targi nie muszą się nigdzie rejestrować, natomiast pracodawcy proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres: poczta296@op.pl z dopiskiem „Targi Pracy – Seniorzy”. Więcej informacji o targach: tel. 504 291 070, www.wrs.waw.pl i https://www.facebook.com/BRSeniorow/.                                                  

 Halina Molka

Skip to content