• 15 kwietnia 2024 14:35

Darmowe warsztaty artystyczne dla seniorów w Teatrze Barakah

lip 1, 2019

Głos Seniora oraz Teatr Barakah zapraszają seniorów na darmowy cykl warsztatów artystycznych i przegląd „Tworzymy Postać”.

Teatr BARAKAH działający na krakowskim Kazimierzu od 15 lat  łączy w sobie tradycje z różnych stron świata, dramaturgie z różnych krajów i tematy ważne dla różnych kultur. Teatr to nie tylko spektakle, ale również inne wydarzenia kulturalne – takie jak warsztaty artystyczne, koncerty, imprezy literackie, wystawy i wiele innych.

Zajęcia teatralne obejmować będą kreację wyrazistości scenicznej oraz opracowanie tekstu Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. W czasie ćwiczeń choreograficznych uczestnicy skupią się na pracy nad ciałem, pracy w grupie oraz zmierzą się z interpretacją roli w formie układu choreograficznego. Warsztaty muzyczne uczyć będą zrozumienia choreografii i ruchu scenicznego, a zajęcia plastyczne pomogą w stworzeniu graficznej oprawy spektaklu.

Wszystkie warsztaty prowadzone będą przez najwyższej klasy profesjonalistów w swoich dziedzinach, doświadczonych w pracy edukacyjno-artystycznej, na co dzień związanych z Teatrem BARAKAH.

KIEDY?

1) w tygodniu 19-23.08.2019 r. można dowolnie wybrać ilość i rodzaj zajęć;

2) w tygodniu 26-31.08.2019 r. efektem codziennych warsztatów będzie pokaz małej formy teatralnej – ważne jest, aby każdy uczestnik wziął udział w całym cyklu.

Czas trwania jednych zajęć to ok. 3 godz. (z przerwą).

GDZIE?

Teatr BARAKAH, ul. Paulińska 28

KONTAKT

tel. 12 397 80 47 (teatr) lub 12 429 37 28 (redakcja Głosu Seniora)

e-mail: rezerwacje@teatrbarakah.com lub ogs@manko.pl

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Skip to content