• 20 kwietnia 2024 11:31

Głos Seniora oraz Ogólnopolska Karta Seniora poszukują wolontariuszy

cze 14, 2019
Stowarzyszenie MANKO Głos Seniora poszukuje wolontariuszy

O nas

Od około 20 lat Stowarzyszenie MANKO jest wydawcą mediów obywatelskich oraz organizatorem licznych ogólnopolskich kampanii skierowanych do wszystkich grup społecznych. W ostatnich latach nasza działalność poświęcona jest Seniorom. Celem działania Stowarzyszenia jest promowanie zdrowego stylu życia wśród tej grupy wiekowej, aktywizacja i mobilizowane seniorów, jak również edukacja i podnoszenie świadomości m.in. w zakresie świadomości konsumenckiej.

Nasze cele

Celami działań, które podejmujemy jest poprawa jakości życia seniorów. Dostrzegamy problemy, które dotykają ludzi starszych. Kwestie zdrowotne, utrudniony dostęp do opieki zdrowotnej, niekorzystna sytuacja finansowa, brak wiedzy w zakresie ekonomii, prawa, technik cyfrowych, a nawet polityki to obszary, w których staramy się informować osoby 60+. Aktywizujemy seniorów i pokazujemy, że są oni istotną grupą społeczną.  

Poszukujemy wolontariuszy

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących wesprzeć naszą działalność w prostych pracach administracyjno-biurowych.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, napisz maila lub zadzwoń.

Kontakt:  Klaudia Ożóg tel. 513-682-220 e-mail: it@manko.pl

Skip to content