• 15 kwietnia 2024 13:35

World Healthy Living Foundation

maj 10, 2019

World Healthy Living Foundation
powstała, z inicjatywy Bartosza Królikowskiego, Piotra Pacyga, Norberta Janeczka i Łukasza Godynia, 30 Grudnia 2015 roku. Ideą, która przyświecała Fundatorom było stworzenie organizacji, która aktywnie promować będzie działania na rzecz poprawy zdrowia społeczeństwa, popularyzacji aktywnego stylu życia i zmiany otaczającej rzeczywistości na sprzyjającą ludziom, którzy troszczą się o swoje marzenia, o uśmiech i zdrowie.

Nazwa Fundacji ma przypominać o tym, że nasze życie zależy od nas samych. Żyć Świadomie, to dbać o wszechstronny rozwój i aktywność fizyczną i psychiczną, która ma wpływ na naszą przyszłość i życie teraźniejsze.

Fundacja skupia wokół siebie wielu sympatyków ze świata nauki, sportu, biznesu i kultury, dzięki czemu może prowadzić wszechstronną działalność, aby popularyzować Świadome Życie.
www.whlf.eu

Kampania Społeczna „Żyję Świadomie”
to społeczny ruch realizowany przez World Healthy Living Foundation. W projekcie dzielimy się nie tylko czysto naukową wiedzą, ale również kształtujemy właściwe wzorce postępowania wpływając na pozytywny odbiór świata.

W projektach, „zdrowie” i „świadome życie” realizuje się poprzez holistyczne podejście do życia człowieka, w którym nieodłącznymi elementami są pozytywne nastawienie do rzeczywistości oraz umiejętność wprowadzania do swojego życia zasad, dzięki którym można żyć długo, zdrowo i szczęśliwie.   Podczas wykładów realizowanych przez Kampanię „Żyję Świadomie” podejmuje się fundamentalne tematy dotyczące zdrowia człowieka.

www.whlf.eu
Skip to content