• 25 maja 2024 14:04

27-28.04 Festiwal Azjatycki w Krakowie

Festiwal Azjatycki Kraków ostatni weekend kwietnia

W ostatni weekend kwietnia (27-28.04.2019 r.) w Krakowie odbędzie się Festiwal Azjatycki! Głos Seniora serdecznie zachęca do udziału wszystkich Seniorów!

Festiwal Azjatycki to wydarzenie łączące w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchni prosto z Azji.

Jest to miejsce, w którym będzie można spróbować azjatyckich smaków, ale również przeżyć nowe doznania kulinarne czy też zaczerpnąć inspiracje, które można powtórzyć w swojej kuchni.

Zapachy pysznych potraw pobudzą głód, natomiast szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce, gdzie można spędzić cały dzień zapoznając się ze smakami egzotycznych przypraw znajdujących się w daniach, nabyć naturalne kosmetyki azjatyckie znane ze świetnej jakości czy też dania inspirowane smakami Azji.

W Krakowie zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i wietnamskie kanapki bahn mi.

A Wy? Czego najbardziej chcielibyście spróbować? Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy indyjska aromatyczna pakora? A może gruzińskie chaczapuri czy libański tabbouleh? Tego wszystkiego będziecie mieli okazję skosztować podczas Festiwalu Azjatyckiego!

Miejsce: Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Sobota: 12:00 – 20:00,

Niedziela: 12:00 – 18:00

Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/400068884110101/

Skip to content