• 27 lutego 2024 18:57

Amplifon Poland Sp. z o.o.

lut 5, 2019

Dlaczego Amplifon?

Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ poprawiamy jakość słyszenia od ponad 65 lat. Oferujemy pionierskie, uniklane usługi wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie. Firma Amplifon, została założona w Mediolanie przez Algernona Charlesa Hollanda w 1950 roku, w celu zapewnienia rozwiązań dla osób niedosłyszących po II wojnie światowej. Dzisiaj obecna jest w 21 krajach na całym świecie. W Polsce pojawiliśmy się w 2012 roku i posiadamy już 60 gabinetów. Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki, aby znaleźć dla Państwa najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe. 

Bezpłatne badanie słuchu

W naszych gabinetach możesz bezpłatnie skontrolować słuch. Wystarczy 15 minut na niezobowiązującą wizytę, którą możemy wyznaczyć nawet z dnia na dzień.

Możliwość testowania

Dajemy możliwość bezpłatnego wypożyczenia i przetestowania aparatów słuchowych.

Dofinansowanie NFZ

Pomagamy w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do otrzymania refundacji.

Bezpłatny przegląd

Przez cały okres użytkowania gwarantujemy bezpłatne przeglądy aparatów słuchowych, doradztwo i opiekę.

Profesjonalne gabinety rehabilitacji słuchu

Wyposażone w specjalną osobną, wyciszoną kabinę przeznaczoną do badań. Ich wyniki zostaną omówione z Państwem na osobności, U nas nie czekają Państwo w wielomiesięcznych kolejkach. Termin wizyty można wyznaczyć nawet na następny dzień.

Słuch jest jednym z najważniejszych narządów zmysłów. Słyszenie, choć jest procesem fizjologicznym, to jego efekty mają charakter ściśle społeczny. Zdolność słyszenia to esencja procesu porozumiewania się, który jest niezbędny w budowaniu prawidłowych relacji z otoczeniem. Niedosłuch poważnie zaburza proces komunikacji, co prowadzi do osłabienia kontaktów społecznych i naruszenia więzi. Niemożność pełnienia ról społecznych powoduje obniżenie samooceny oraz poczucia własnej wartości. Osoby niedosłyszące stopniowo wycofują się z życia społecznego próbując ukryć swoje trudności. Odizolowują się od otocznia i zamykają w sobie, pozbawiając się radości życia. Naszym celem jest pomóc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia.

PAKIET:

  • bezpłatny serwis aparatów słuchowych zakupionych w firmie Amplifon, który obejmuje wymianę wężyka, kopułki, filtra oraz czyszczenie.
  • bezpłatne czyszczenie aparatów słuchowych, kupionych poza Amplifon: marki Phonak, Siemens, Starkey
  • bezpłatne badania kontrolne – (obejmuje badanie otoskopowe, badanie audiometryczne)
  • bateria do aparatów słuchowych w cenie 1.75 zł / sztuka
  • rabat 10% na środki pielęgnacyjne (Ampliclear balonik do przedmuchiwania, Ampliclear kapsuły do osuszania, Ampliclear Perfect Dry Lux, Ampliclear pudełko do mycia wkładki, Ampliclear pudełko do osuszania aparatu, Ampliclear spray czyszczący, Ampliclear ściereczki do czyszczenia aparatów, Ampliclear tabletki do pielęgnacji wkładki)
Zobacz regulamin promocji Amplifon

Skip to content