• 19 maja 2024 22:42

Denta-Med Całodobowe Centrum Stomatologiczne

sty 16, 2019

Udzielamy zniżki dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora: 10% zniżki na protezy ruchome; 15% zniżki na korony, mosty ; 20% zniżki na rentgen.


Jesteśmy z Państwem już od wielu lat. Zaufało nam tysiące Pacjentów. Wierzymy, że zdrowy uśmiech, to piękny uśmiech.
Całodobowe Centrum Stomatologiczne Denta-Med powstało w 1991 roku w Krakowie. To właśnie nasi lekarze od 28 lat zapewniają Państwu profesjonalną opiekę, indywidualne podejście do każdego z Pacjentów, plan profilaktyczno – leczniczy oraz miłą i przyjazną atmosferę.
W gabinetach dentystycznych posiadamy najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny oraz pracownię rentgenowską z cyfrowym rentgenem panoramicznym. Dzięki klinice wyposażonej w narzędzia nowej generacji zapewniamy wysokiej jakości usługi, szanując Państwa zdrowie i cenny czas. 
Denta-Med to obecnie zespół kilkudziesięciu specjalistów, którzy współpracują z nami od wielu lat. W naszej klinice spotkają Państwo zarówno wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, jak i pozostały personel medyczny – asystentki i higienistki stomatologiczne oraz radiologa. To właśnie Ci ludzie sprawiają, że na twarzy każdego Pacjenta pojawia się zdrowy i piękny uśmiech.
 
Nasze placówki znajdą Państwo z łatwością w okolicach centrum Krakowa:

 
ul. Gertrudy 4     ul. Na Zjeździe 13     ul. Augustiańska 13

 
Zważając na Państwa zdrowie i komfort, jesteśmy dostępni PRZEZ CAŁĄ DOBĘ 7 dni w tygodniu (włączając w to każdą niedzielę i święta) w Gabinecie przy ul. Na Zjeździe 13. Pełnimy funkcję pogotowia stomatologicznego. 
 
Gabinety przy ul. Św. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13 w Krakowie, otwarte są 7 dni w tygodniu w godz. 8:00 – 21:00.

 
Zadzwoń, zarejestrujsięonline lub napisz do nas wiadomość. Chętnie pomożemy!

 
Zapraszamy każdego do naszej kliniki Denta-Med,
zarówno małych, jak i dużych Pacjentów.
Skip to content