• 19 maja 2024 22:19

Konferencja Life Science Open Space 2018

wrz 28, 2018

CO ROBISZ DLA ZDROWIA i JAKOŚCI ŻYCIA?
Pokaż, jak można z Tobą współpracować!
Przedstaw swój projekt, ideę, ofertę współpracy.

 

Life Science Open Space (#LSOS18) to doroczne FORUM INNOWACJI i WSPÓŁPRACY DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA. Impreza zgromadzi profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii służących człowiekowi – ludzi nauki, biznesu, polityki i administracji nastawionych na działanie i rezultaty.

 

Celem wydarzenia, które odbywa się już po raz ósmy, jest zachęcanie i inspirowanie do działania oraz umożliwianie nawiązywania ciekawych i praktycznych kontaktów. Open Space nawiązuje do otwartej, przyjaznej atmosfery, sprzyjającej efektywnemu networkingowi w pięciu kategoriach: Open Innovation, Challenge, Demo, Kariera i StartUp. Tematy obejmują – badania nad lekami; zdrową żywność; aktywne zdrowe życie; digital healt; nanotechnologie; kosmetyki; zdrowe budynki i inne.

 

Więcej informacji o kategoriach prezentacji i sesjach tematycznych na stronie konferencji.  Do prezentacji zostanie wybranych tylko na 70 prezentacji – najlepszych pod względem jakości, możliwości podjęcia współpracy i korzyści dla uczestników.

 

Rejestracja już trwa – zgłoś swoją prezentację! Daj się poznać i znaleźć potencjalnym partnerom i przedstaw swoje działania na forum #LSOS’18.

 

Abstrakty prezentacji wybranych na konferencję są promowane wcześniej na stronach. Nie ma lepszej okazji, aby przedstawić lub zweryfikować swoje działania, pozyskać partnerów, kooperantów, pracowników czy testerów dla innowacyjnych projektów z obszaru Zdrowie i Jakość Życia.

 

Nie czekaj – zgłoś swój udział tutaj. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

 

 

Skip to content