• 13 kwietnia 2024 03:15

Seminarium naukowo-szkoleniowe „Promocja zdrowia w działaniu”

lip 23, 2018

IV edycja seminarium pod nazwą „Wsparcie” została objęta patronatem medialnym Głosu Seniora.

 

Organizator wydarzenia: Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia, Wrocław

 

Termin: 15 września 2018 r.

 

Miejsce:

Centrum Rozwoju Zawodowego “Krzywy Komin”

ul. S. Dubois 33-35a

50-207 Wrocław

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Seminarium Naukowego “Promocja zdrowia w działaniu”. Tegoroczna edycja poświęcona jest problematyce wsparacie emocjonalnego oraz społecznego w promocji zdrowia.

 

Wsparcie jest jednym z czynników najsilniej oddziałujących na nasze zdrowie: chroni nas przed chorobami, pozwala szybciej dojść do zdrowia w sytuacji, gdy już jesteśmy chorzy oraz wydłuża życie. Co równie istotne, korzystając ze wsparcia innych osób oraz służąc swoim, możemy skuteczniej dbać o zdrowie oraz rozwijać jego potencjał.

 

Nadrzędnym celem tych cyklicznych spotkań jest promocja wzorcowych akcji społecznych, ich propagowanie oraz wypracowanie skutecznych mechanizmów tworzenia i wdrażania programów służących zdrowiu poszczególnych grup społecznych. Podczas Seminarium prezentowane są kampanie prozdrowotne realizowane przez polskie, w tym także dolnośląskie organizacje pozarządowe.

 

Głos Seniora również tam będzie – zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami.

 

Zachęcamy do udziału zarówno naukowców, jak i praktyków promocji zdrowia, przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnych animatorów, koordynatorów programów z zakresu promocji zdrowia oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia.

 

Zapraszamy serdecznie!

 


Wszystkie informacje o Seminarium oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie organizatora 


 

Skip to content