Uzdrowisko Lądek Długopole

Polecany Partner

Lądek-Zdrój to uzdrowisko specjalizujące się w terapii schorzeń narządu ruchu, osteoporozy, chorób neurologicznych, schorzeń skórnych i metabolicznych, chorób układu krążenia i problemów wieku dojrzałego. Największym bogactwem kurortu są ciepłe źródła mineralne – termy o unikalnym w skali europejskiej składzie chemicznym i leczniczych właściwościach, zawierające swoiste składniki o działaniu biologicznym, jak: radon, siarczki, siarkowodór i fluorki.

Od stuleci wiadomo, że kąpiele w lądeckich radoczynnych termach siarczkowo – fluorkowych mają dobroczynne działanie: uśmierzają bóle stawowe i mięśniowe, przyspieszają proces zrastania się kości, poprawiają wygląd skóry, obniżają poziom „złego” cholesterolu, oczyszczają organizm wypłukując metale ciężkie, łagodzą dolegliwości okresu przekwitania, poprawiają płodność i potencję.

 Serdecznie zapraszamy na zabiegi oraz na kurację uzdrowiskową osoby odczuwające dolegliwości kręgosłupa i stawów, pacjentów po przebytych urazach i operacjach, osoby pragnące usprawnić krążenie i metabolizm, wyleczyć problemy skórne lub zregenerować siły, odzyskać witalność i dobrą kondycję.

 

Posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora mogą skorzystać ze zniżki:

10% – na zabiegi w Lądku-Zdroju

10% – na zabiegi w Długopolu-Zdroju

 


Dane kontaktowe:

Adres: ul. Wolności 4, Lądek-Zdrój

Telefon: 74 811 54 74, 74 814 66 66

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: www.uzdrowisko-ladek.pl.