• 14 lipca 2024 07:33

Kampania „Żyj zdrowo. Twoja skóra”

„28 grudnia swoją premierę miała kampania edukacyjna „Żyj zdrowo. Twoja skóra”. Projekt ukazał się w prenumeracie online Gazety Wyborczej, na kanałach wyborcza.pl i medonet.pl, za pośrednictwem newsletter’u medexpress oraz na autorskim portalu www.byczdrowym.info.
Kampania jest realizowana z ramienia wydawnictwa Mediaplanet.🌍

Wraz z Partnerami i wybitnymi ekspertami kompleksowo poruszono tematy budujące świadomość społeczną w kontekście zdrowia skóry jak i ogólnego stanu zdrowia w tym również układu stawowo-kostnego. Kampania skupia się na szerokim spektrum tematycznym pomagając w nabywaniu umiejętności rozpoznawania objawów. Ma na celu zachęcanie do profilaktyki oraz wczesnej diagnozy i leczenia różnych schorzeń, a także do wprowadzania zdrowych nawyków i utrzymywania prawidłowej higieny życia.
Publikacja stanowi głos cenionych specjalistów! 👩‍⚕️👨‍⚕️🩺

Na okładce znalazła się Pani Lara Gessler, która zmaga się z atopowym zapaleniem skóry – utożsamia się z problemem, dlatego postanowiła zaangażować się w kampanię. W publikacji dzieli się swoim doświadczeniem i wspiera innych w radzeniu sobie z podobnymi trudnościami.

Zapraszamy do lektury!

➡️LINK: https://bit.ly/3NuhT8N