• 13 kwietnia 2024 02:21

III Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora SILVER SILESIA 2023

Marszałek Województwa Śląskiego – Pan Jakub Chełstowski wraz z Prezydentem Miasta Tychy – Panem Andrzejem Dziubą i Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego – Panią dr Anną Zasadą-Chorab zapraszają na wydarzenie regionalne pod nazwą III Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora SILVER SILESIA 2023.

Powyższe wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 września 2023 roku, w Mediatece i na terenie Hali MOSiR przy al. Piłsudskiego 16 w Tychach.

Targi Senioralne Silver Silesia to inicjatywa Samorządu Województwa Śląskiego, której celem jest promocja form przedsiębiorczości w srebrnej gospodarce, które kierują się zasadami etyki i uczciwości wobec Seniorów, jako istotnej grupy Konsumentów.

Organizatorzy przygotowali liczne stanowiska wystawiennicze, na których prezentowane będą produkty i usługi skierowane do Seniorów oraz tzw. „Miasteczko Zdrowia”, gdzie możliwe będzie skorzystanie z oferty bezpłatnych badań lekarskich i laboratoryjnych.

W trakcie trwania Targów planowane są występy i pokazy twórczości artystycznej Seniorów oraz konferencja, będąca okazją do spotkania środowisk naukowych, polityków oraz profesjonalistów realizujących w praktyce politykę senioralną w środowiskach lokalnych.

W kalendarzu imprez skierowanych do Seniorów, to największe wydarzenia, które z ramienia Samorządu Województwa Śląskiego przygotowuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie ⇒ SILVER-SILESIA

Wydarzenie pod patronatem medialnym Głosu Seniora

Skip to content