• 18 lipca 2024 00:41

VIVA SENIORZY! – aktywność, integracja i zabawa na miarę każdego seniora.

Największe targi produktów i usług dla Seniorów w Polsce – VIVA SENIORZY! już niebawem, adokładnie 29 i 30 września 2023 roku (piątek i sobota). Na gości czeka moc atrakcji! Profilaktyka zdrowia, badania, warsztaty rękodzieła, zajęcia ruchowe, koncerty i zabawa przez całe dwa dni.

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim Seniorom i stanowi świetną okazję, by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, nawiązać nowe kontakty, wziąć udział w koncertach, turniejach gier i różnych aktywnościach sportowych, a także skorzystać z darmowych badań profilaktycznych.

W trakcie 2 dni targów, już od godziny 10.00, będzie można zapoznać się z ofertą wielu wystawców prezentujących produkty i usługi w takich obszarach, jak:
● aktywność – turystyka, sanatoria i uzdrowiska, hotele i pensjonaty, gabinety odnowy biologicznej, uroda i styl, sport i rekreacja, kluby seniora;
● zdrowie – produkty prozdrowotne, rehabilitacja, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, zdrowa żywność, placówki lecznicze;
● wiedza – edukacja i rozwój, Uniwersytet Trzeciego Wieku, szkoły językowe, komunikacja i nowe media, finanse i ubezpieczenia, doradztwo, organizacje non profit, ośrodki rozwoju osobistego;
● otoczenie – domy i mieszkania, projektowanie dla seniorów, infrastruktura miejska, domy pomocy społecznej i placówki opiekuńcze, domy seniora, systemy kontroli i zabezpieczeń, pomoce w życiu codziennym.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotykamy się, aby dzielić się wiedzą, zadbać o profilaktykę zdrowia, porozmawiać o wyzwaniach, jakie stawia przed Seniorami współczesna rzeczywistość, jak również dobrze się bawić i integrować Seniorów między sobą. – mówi Paulina Dziarłowska, manager projektu Viva Seniorzy!

Oprócz ekspozycji nie zabraknie ciekawych atrakcji i aktywności. W programie znajdują się m.in. koncerty chórów, zajęcia z rękodzieła, czy ruchowo-taneczne o różnym stopniu intensywności. Proponujemy naukę podstaw hip-hopu, jak również walking futbol, czy trening TAI CHI.

Jest coś dla ciała to i musi być coś dla ducha. Szereg prelekcji edukacyjnych będzie okazją do zdobycia nowej wiedzy z zakresu zdrowia, prawa, czy nowinek technologicznych.

W piątkowy wieczór odbędzie się także impreza taneczna poprowadzona przez DJ Wikę! Seniorka jest znaną postacią w kręgach muzycznych i co rusz zaskakuje wigorem i energią.

Na scenie Viva Seniorzy! pojawią się tradycyjnie wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

W piątkowy wieczór odbędzie się koncert Andrzeja Rybińskiego uwielbianego, polskiego piosenkarza i muzyka, a także aranżera i kompozytora. Współtwórca legendarnego zespołu 2 plus 1 jest artystą obecnym na polskiej scenie muzycznej od 58 lat. Na zaproszenie Grupy MTP zaśpiewa swoje największe przeboje i zapewni niezapomniane wrażenia.

W sobotę natomiast odbędzie się koncert Hanny Banaszak, artystki znanej z takich przebojów, jak Pogoda ducha, Samba Przed Rozstaniem, czy Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia. Popularna piosenkarka, kompozytorka i tekściarka będzie gwiazdą wieczoru zwieńczającego tegoroczną edycjętargów Viva Seniorzy!

To wydarzenie, to wspaniały czas dla wszystkich Seniorów. Dwa dni wypełnione atrakcjami po brzegi, bogaty program artystyczny, wspaniałe towarzystwo i gwarancja niezapomnianych wrażeń.

VIVA Seniorzy! zaprasza wszystkich Seniorów i ich rodziny do aktywnego udziału w imprezie i spędzenia tych wyjątkowych dni z nami na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://vivaseniorzy.pl/pl/

Bilety do kupienia na stronie: https://tobilet.pl/viva-seniorzy-2023.html

Wydarzenie pod patronatem medialnym Głosu Seniora!