• 13 kwietnia 2024 02:51

Opaska Życia od Comarch !

Comarch Opaska Życia to system teleopieki dedykowany seniorom, składający się z certyfikowanej opaski SOS oraz intuicyjnej, darmowej aplikacji na telefon, który pomoże zapewnić bezpieczeństwo i komfort życia Twoim bliskim. Opaska pozwala na wgląd w parametry aktywności użytkownika i jego lokalizację oraz zapewnia szybki kontakt między seniorem i opiekunem.  

Osoby starsze, chcąc jak najdłużej zachować niezależność, często decydują się na samodzielne mieszkanie. Na samotnych seniorów czyha wiele zagrożeń, na które bliscy mieszkający na drugim końcu miasta nie mają wpływu.

Upadek, czy zasłabnięcie może zdarzyć się wszędzie – w ogródku, w drodze do sklepu, a nawet we własnym domu. Opaska Życia pozwala być w stałym kontakcie z bliską osobą i wezwać jej pomoc przyciśnięciem jednego guzika..

Poznaj funkcje produktów:

COMARCH OPASKA ŻYCIA + SIM

COMARCH OPASKA ŻYCIA ( BEZ SIM)

Darmowa aplikacja mobilna Comarch

Opiekujesz się osobą starszą? Zintegruj Opaskę Życia z dedykowaną jej aplikacją mobilną i zyskaj dostęp do danych zbieranych przez urządzenie. Obserwuj lokalizację oraz tętno seniora, a także ilość wykonanych przez niego kroków. Odbieraj istotne komunikaty, w tym alarmy SOS i bądźcie w stałym kontakcie.

Zapraszamy do oglądnięcia naszego spotu

“Stylowi Seniorzy – Opaska Życia Comarch w Twoim stylu!”

Po więcej informacji na temat produktu zapraszamy na strone producenta: https://opaskazycia.comarch.pl/

Skip to content