• 29 lutego 2024 16:30

Zapraszamy na Kolbudy Senior Challenge 2023 pod patronatem medialnym Głosu Seniora

Zapraszamy na Kolbudy Senior Challenge 2023 pod patronatem medialnym Głos Seniora w naszym partnerskim samorządzie Gmina Przyjazna Seniorom.

Wydarzenie odbędzie się już 24 sierpnia od godz. 9:30 na boisku treningowym w Kolbudy. Organizatorami są: Gdańska Fundacja “I Ty Możesz Wszystko” oraz Gmina Kolbudy

Do rywalizacji, jak co roku przystąpią mieszkańcy Gminy Kolbudy zrzeszeni w Klubach oraz Kołach Seniora, a także goście z okolicznych miast i gmin.

W sumie organizatorzy zapowiadają udział jedenastu sześcioosobowych drużyn. Nie zabraknie kibiców, którzy dopingować będą swoje koleżanki i kolegów. Łącznie w wydarzeniu uczestniczyć będzie około 120 osób.

Zwycięzcę Senioriady poznamy po podliczeniu punktów, o które uczestnicy rywalizować będą w siedmiu konkurencjach sportowych. Uczestnicy wykonywać będą slalom piłkarski, a także rzucać do celu hula-hoop. Zobaczymy kopnięcia do bramki, rzuty piłką do celu, a nawet zmagania łucznicze. Całości dopełnią fińskie kręgle i przekazywanie kółka na kijach.

Więcej informacji na stronie: https://www.kolbudy.pl/…/6731-kolbudy-senior-challenge…

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Skip to content