• 24 maja 2024 10:14

Sezon wakacyjny i turystyczny w pełni więc zapraszamy do Hrubieszowa – naszego partnerskiego samorządu

Wszystkim odwiedzającym polecamy nową aplikację – Audioprzewodnik Miasta Hrubieszowa!

Jeśli jesteście miłośnikami podróży, historii i odkrywania nowych miejsc, ta aplikacja jest właśnie dla Was.

Audioprzewodnik Miasta Hrubieszowa to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia odkrywanie uroków tego pięknego miasta w zupełnie nowy sposób. Dzięki tej aplikacji możecie zwiedzać Hrubieszów na własną rękę, słuchając ciekawostek, opowieści i historii o najważniejszych miejscach i zabytkach.

Co wyróżnia tę aplikację? Przede wszystkim, dostęp do bogatej bazy informacji o tym mieście, która została przygotowana przez lokalnego regionalistę – eksperta. To oznacza, że dowiecie się o miejscach i rzeczach, których nie znajdziecie w tradycyjnych przewodnikach.

Dodatkowo, aplikacja oferuje funkcję nawigacji, która zaproponuje Wam trasę do interesującego zwiedzania i wskaże Wam najciekawsze miejsca. Nie musisz już martwić się, że pominiesz jakiś ciekawy obiekt.

Aplikacja Audioprzewodnik Miasta Hrubieszowa jest dostępna na platformach iOS i Android, więc każdy może z niej skorzystać. Niezależnie od tego, czy jesteście mieszkańcami Hrubieszowa, czy odwiedzacie nasze miasto po raz pierwszy, ta aplikacja na pewno umili Wam czas i pomoże w odkrywaniu jego tajemnic.

link do pobrania aplikacji na GooglePlay: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.audiotour.hrubieszow&hl=pl&gl=US&fbclid=IwAR3xndbBhiSl9g0Nfm9A0BaI80Zwmc81zaeOsqZui-UrhmDk-rBFzkpgjoc&pli=1

link do pobrania aplikacji na AppStore:

https://apps.apple.com/pl/app/hrubiesz%C3%B3w-audioprzewodnik/id6450705324?l=pl

Zapraszamy do pobrania aplikacji i zapoznania się z jej możliwościami. Podzielcie się również swoimi wrażeniami po korzystaniu z niej.

Zapraszamy do odwiedzenia miasta. W Hrubieszowie 17 podmiotów przystąpiło do naszego programu Ogólnopolska Karta Seniora.

Wykaz miejsc: https://miasto.hrubieszow.pl/…/partnerzy…

Skip to content