• 29 lutego 2024 16:55

Debata Senior w TVP3 Regiony o Ogólnopolskiej Karcie Seniora

sie 7, 2023 #Senior, #Wydarzenia

Wczorajsza Debata Senior w TVP3 Regiony m.in. o Ogólnopolska Karta Seniora wydawanej przez Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora oraz o rosnącej w siłę grupie konsumentów 60+.

Dziękuję za inicjatywę stworzenia i prowadzenia Programu – Debata Senior Pani redaktor Anna Grabowska i za wspólną debatę Michał Kolankiewicz, Dyrektorowi w Gromada – Polska Marka z Tradycją, Joanna Jeleniewska, Dyrektor Departamentu Polityki Senioralnej w Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Kacper Sakowicz, Dyrektorowi z Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ogólnopolską Kartę Seniora posiada juz 550 tys seniorów a honoruje 3100 punktów w Polsce i za granicą w tym uzdrowiska, sanatoria, hotele, kina, teatry, biura podróży, przychodnie, rehabilitanci, fryzjerki itd. Jest wpółtorzona przez ponad 200 ambasadorów seniorów w całej Polsce i przez 220 gminy zrzeszone w Programie Gmina Przyjazna Seniorom. Zapraszamy do współpracy. Współtwórz z nami ten Program! Bądź jego ambasadorem, firmą lub samorządem partnerskim.

Program pod linkiem:

https://regiony.tvp.pl/68961436/debata-senior

Skip to content