• 15 kwietnia 2024 14:38

7. edycja kampanii „Choroby przewlekłe i cywilizacyjne”

30 czerwca swoją premierę ma 7. edycja kampanii „Choroby przewlekłe i cywilizacyjne” pod patronatem meidalnym Głos Seniora.

Projekt ukazał się w prenumeracie online Gazeta Wyborcza, na stronach Wyborcza.pl, Medonet.pl – Medonet, za pośrednictwem newsletter’u MedExpress oraz na autorskim portalu www.byczdrowym.info i jest realizowany z ramienia wydawnictwa MediaPlanet.

Wraz z Partnerami i wybitnymi ekspertami kompleksowo poruszono tematy budujące świadomość społeczną w kontekście profilaktyki, objawów, diagnostyki oraz terapii chorób uznawanych za przewlekłe i cywilizacyjne. Projekt ma na celu zachęcenie do podejmowania diagnozy i leczenia w przypadku wystąpienia niepokojących objawów. W wydaniu duży obszar poświęcono tematyce powikłań, które mogą być następstwem danych chorób przewlekłych oraz wskazano sposoby na ich prewencje. Publikacja stanowi głos cenionych specjalistów!

Na okładce znalazła aktorka Anna Dereszowska, która od lat wspiera inicjatywy prozdrowotne, podzieliła się swoimi sposobami na życie w zdrowiu.

Badajmy się regularnie, bo nasze zdrowie i przyszłość zależą od nas!

Zapraszamy do lektury! LINK http://project.mediaplanet.com/27350.pdf

Skip to content