• 26 lutego 2024 08:57

Kampania edukacyjna „Zdrowie Seniorów” pod patronatem medialnym Głosu Seniora

Wczoraj premierę miała 16. edycja kampanii edukacyjnej „Zdrowie Seniorów”, która ukazała się w prenumeracie online Gazeta Wyborcza, na stronach Medonet – Medonet.pl, za pośrednictwem newslettera MedExpress oraz na autorskim portalu www.byczdrowym.info.

Wraz z Partnerami kompleksowo poruszone zostały tematy ważne dla polskiego seniora.

Projekt ma na celu zwiększenie świadomości nt. odpowiedniej profilaktyki kardiologicznej, regularnych badań oraz suplementacji i zdrowego stylu życia. Przedstawiliśmy schorzenia najczęściej dotykające seniorów, przechodząc przez typowe objawy, diagnostykę, aż po ścieżkę terapeutyczną. Nie zabrakło również głosu pacjenckiego.

Kampania otrzymała wiele patronatów od najważniejszych instytucji w Polsce a jej merytorykę wzbogaciły wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów branży medycznej.

Na okładce znalazła się Irena Wielocha, Autorka książki motywującej do radykalnych zmian w życiu. W książce pisze dlaczego zmieniła swoje nawyki i co dzięki temu mogła zrealizować, pokazuje, że jest osobą taką jak wszystkie kobiety, lecz poprzez sport zmieniła siebie.

Głos Seniora objął kampanię patronatem medialnym

Zapraszamy do lektury!

http://project.mediaplanet.com/27344.pdf

Skip to content