• 18 lipca 2024 22:01

Finałowy koncert projektu „Połączeni muzyką” pod patronatem medialnym Głosu Seniora

W niedzielę, 28 maja, nad Zalewem Nowohuckim, odbył się finałowy koncert projektu Połączeni muzyką pod patronatem medilanym Głos Seniora.

Pomysłodawcą projektu był Andrzej Korzeń (dyrygent Orkiestry), a realizatorami projektu i koncertu – Pan Andrzej i Fundacja ANMA.

W pięknych okolicznościach przyrody wystąpili wszyscy jego uczestnicy: Orkiestra Nowohucka i jej przyjaciele, zespól Markowe Granie, Chór Cerkwi Grekokatolickiej “Osanna” – Osanna / Осанна oraz grupa Stylowi Seniorzy z Głos Seniora w składzie:

Koordynatorką Stylowi Seniorzy z Głos Seniora jest nasza Ambasadorka Stowarzyszenie MANKO– Głos Seniora Pani Janina Czaja. Cały koncert zrealizowany w ramach XV edycji programu “Seniorzy w akcji”, dofinansowanego przez Polską Amerykańską Fundację Wolności, koordynowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”. Gratulujemy zorganizowania tak świetnego wydarzenia i dziękujemy za zaproszenie Głosu Seniora do bycia patronem medialnym.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu i pokazu Stylowi Seniorzy z Głos Seniora.