• 15 kwietnia 2024 14:09

Sukces Kina dla Seniora z Głosem Seniora i Kinem Kijów

Ponad 300 Seniorów i dzieci z rodzicami uczestniczyło w dzisiejszym międzypokoleniowym i międzykulturowym Kinie dla Seniora.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora.

Kino dla Seniora poprowadził Prezes Łukasz Salwarowski który ze sceny uroczyście wręczył certyfikat dla nowej firmy w naszym programie Ogólnopolska Karta SenioraDomówka SPA GOLD . Firmie gratulujemy a Was drodzy seniorzy zapraszamy do skorzystania z usług ze zniżką dla posiadaczy naszej Karty.

W dalszej części, Prezes Łukasz Salwarowski wygłosił wykład Stop Manipulacji – nie daj się oszukać ostrzegający Seniorów między innymi przed oszustwami na abonament medyczny czy amerykańskiego żołnierza.

W programie wydarzenia znalazło się także coś dla młodszej części widowni. Specjalnie z myślą o dzieciach miało miejsce czytanie bajek polsko-ukraińskich autorstwa Mirosławy Widurek. Bajki czytali nasz Ambasador Pan Stefan Majewski i Pani Olena ze Lwowa.

Całość zakończył wiosenny pokaz mody Seniorek z Wieliczki – naszego partnerskiego samorządu należącego do programu Gmina Przyjazna Seniorom.

Dziękujemy naszym partnerom Ogólnopolskiej Karty Seniora za przygotowanie bezpłatnej oferty dla Seniorów, na którą składały się pomiar cukru oraz wodoroterapia i badanie skóry.

Po zakończeniu części oficjalnej, nastąpiło wyświetlenie filmów. Tym razem były to aż 3 seanse!

W dużej sali można było obejrzeć polski film “Skołowani”. Natomiast w dwóch mniejszych – film “Każdy wie lepiej” z ukraińskimi napisami oraz bajkę “Detektyw Bruno” z ukraińskim dubbingiem.

——–

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

Skip to content