• 19 maja 2024 21:49

Weź udział w konkursie „Apetyt na życie” – pokaż siebie i swoje pasje w wyjątkowej galerii zdjęć.

Już tylko do 31 maja można nadsyłać zgłoszenia do konkursu Flexi.pl promującego aktywność pokolenia 50+. Na Laureatów czekają liczne nagrody.

Pasje i hobby nie mają wieku i nie są przywilejem żadnej grupy wiekowej. Czasem dopiero na emeryturze wracamy do rzeczy, które niegdyś nas fascynowały lub odnajdujemy nowe zainteresowania. To właśnie pasje sprawiają, że trwa w nas „apetyt na życie”. Pod takim właśnie tytułem Flexi.pl wraz z Partnerami organizują konkurs, w którym uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje hobby uwiecznione na fotografiach. Jak podkreśla Ambasadorka inicjatywy, modelka, blogerka, stylistka w wywiadzie na portalu – Hanna Piekarska, warto otworzyć się na spełnianie marzeń, bo metryka tego nie przesądza: 

„Konkurs »Apetyt na Życie« Flexi.pl już w samej nazwie zawiera to, co mnie określa, czyli mój ogromny apetyt na każdy dzień, na każdą godzinę mojego życia. Moje pasje rzeczywiście obudziły się już po 50., ale pomogłam im ujrzeć światło dzienne. Zrobiłam ten pierwszy krok”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy przekazać zdjęcie dokumentujące twórcze działanie (działania) i przesłać je wraz z krótkim opisem poprzez formularz dostępny na stronie: https://flexi.pl/konkurs-apetyt-na-zycie.

Jest jeden warunek. Trzeba mieć skończone 50 lat.Co może znaleźć się na tej fotografii? Absolutnie wszystko, co ma związek z realizowaniem pasji. To może być zarówno malowanie obrazów, jak i wspinaczka, grzybobranie czy podróże motocyklem. Niektórzy lubią brać udział w rekonstrukcjach historycznych, inni wolą wyszywać, rysować mandale czy uprawiać ogród. Bo wszystko można robić z sercem i to jest najważniejsze. Zdarza się też, że wśród nas żyją osoby, które poświęcają się różnym społecznym działaniom, nie czekając na poklask. Nie zapominajmy o nich – zachęćmy ich do przesłania zgłoszenia do konkursu.

Zgłoszenia przyjmujemy w kategorii Twój „Apetyt na życie” – zgłoszenia osób 50+, które chcą zaprezentować swoje aktywności i pasje. Dodatkowo Jury doceni także kobiecą twórczość, także działania na rzecz integracji pokoleń, promocji literatury i niebanalne koncepty.

Zapraszamy do udziału w tej twórczej konkurencji i czekamy na Wasze zgłoszenia do 31.05.2023 r. 

Nie zwlekajcie ! Koniec maja szybko się zbliża.Posłuchajcie apelu Hanny Piekarskiej, Ambasadorki akcji: „Zachęcam Wszystkich jeszcze niezdecydowanych do podzielenia się talentami, zainteresowaniami. Jestem pewna, że zachwycą i zaskoczą! Każdy nowy dzień to szansa na uśmiech losu, czego serdecznie — jako Ambasadorka Konkursu »Apetyt na Życie«Flexi.pl — Wszystkim życzę”.

W dniach 05.06-07.06.2023, po wnikliwej analizie przesłanych zgłoszeń, Jury ogłosi listę zwycięzców. Wyróżnione fotografie będzie można oglądać w galerii na specjalnej stronie internetowej Flexi.pl, a także na stronach partnerów konkursu. Biorąc udział w konkursie, nie tylko pokazujesz siebie, ale też stajesz się ambasadorem swojego pokolenia.

Dlaczego organizujemy konkurs?

Z racji swojej działalności, jako portal wspomagający osoby w wieku 50+, poszukujące pracy oraz rekruterów, poszukujących doświadczonych pracowników, jesteśmy blisko „srebrnego pokolenia”. Naszą misją jest wspieranie wszelkiej aktywności generacji, burzenie barier i obalanie mitów, które utrudniają mu odnalezienie się nie tylko na rynku pracy, ale także w relacjach społecznych. Chcemy mieć swój skromny udział w tworzeniu inkluzywnej przestrzeni, w której Pokolenie Flexi będzie mieć swoje zasłużone miejsce.

„Apetyt na życie” to nasza kolejna inicjatywa łamiąca tabu wieku i udowadniająca niezwykłą energię i witalność osób Flexi, którym „nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć by zielono wiosną w głowie mieć”.

Wyślij zgłoszenie:

https://flexi.pl/konkurs-apetyt-na-zycie

Konkurs współtworzą

Ambasadorka Konkursu: Hanna Piekarska, blogerka, stylistka, modelka.

Sponsorzy Konkursu
Crystallove, Anna GierasimowiczCompassCareers, Wieniawa SPA & WELLNESS, Grace Collection, Ola Miś Fotografia, Mapa Marzeń Karina Sęp, pisarka Elżbieta Sęczykowska, Hebe, Pierwsze Zdania.

Partnerzy
Centrum Aktywności Seniorów CAS Gdynia, Centrum Stowarzyszenie Wolontariatu, Fundacja Diversity.PL, Dziadkowie Biznesu, Forum 4 czerwca,FutureCollars, Krajowa Izba Domów Opieki KIDO, Fundacja Łódzka Akademia Kobiecości, Fundacja NOVA, Fundacja Parkowisko, Pracodawcy Pomorza, „Redzcy Seniorzy”, Fundacja Senior-Care, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Lidzbarskiej, Stowarzyszenie Waga, UTW APS prowadzony przez Stowarzyszenie PRO-AGE, UTW Lidzbark Warmiński, Fundacja Via Salutis, Fundacja Wiem i Umiem, Dorota Hetmańczyk-Żuchalska, coach kariery, wspiera w procesie szukania i zmiany pracy.

Patroni medialni
Express Biznesu, eDziadkowie.pl, Gazeta Senior, Głos Seniora, Kobieta50plus.pl, Kobietapo60.pl, Magazyn Pomorski, My60plus.pl, 60plus.pl, Podlaskisenior.pl, Radio Poznań,SeniorApp, Super Senior Aktywizacja i Komunikacja 60+, Wartoznać.pl

Skip to content