• 22 maja 2024 09:41

Hanna Piekarska –  Ambasadorka kampanii Stylowi Seniorzy Głosu Seniora Ambasadorką Konkursu Flexi.pl „Apetyt na życie”

Pasję w życiu da się odnaleźć na każdym jego etapie, a wiek Flexi to czas, który można zagospodarować nietuzinkowo. Udowadnia to historia Hanny Piekarskiej, która modeling, pracę na planie filmowym i talent do mody, odkryła… na emeryturze. A dziś została Ambasadorką Konkursu Flexi.pl „Apetyt na życie”, który portretuje pasję osób 50+.

Etiudy filmowe, inspiracje dla kobiet 50+ i „najpiękniejszy okres w życiu”

Hanna Piekarska udowadnia, że wiek nie jest przeszkodą, aby podjąć nowe aktywności. Wiedziona przypływem impulsu, udała się na plan serialu, by spróbować swoich sił na castingu. Jednak zabrakło wówczas odwagi, aby podjąć wyzwanie. Siła tkwi w marzeniach i podchodzeniu do wyzwań, które sprawiły, że kolejne podejście finalnie zaowocowało udziałem w sesjach foto, reklamach, kampaniach reklamowych. I nie tylko, dziś Hanna Piekarska realizuje się, m.in., jako blogerka, modelka, aktorka, statystka, Ambasadorka kampanii Stylowi Seniorzy Głosu Seniora. Jak podkreśla: Nie miałam pojęcia, że wezmę udział w etiudach oraz teledyskach. Nie wiedziałam, że to tak się ułoży. Zaczęłam od statystowania. A ponieważ tak je polubiłam i nawet sama obserwacja pracy aktorów zza kamery, sprawiała mi ogromną radość – pochłonęłam to. Czułam się szczęśliwa”. Dziś kobiety 50+ pytają Hannę Piekarską o radę, jak się ubrać, także w gorszych chwilach, bo jak podkreśla Stylistka, która uwielbia zestawy kolorystyczne w wersji mono, odzwierciedlające nastrój, warto dbać o kobiecość i wizerunek. Warto mieć świadomość kobiecości, także w wieku Flexi, po 50. roku życia. Hanna Piekarska doradzając np., jak się ubrać podczas pandemii, pomagała swoim Odbiorczyniom spojrzeć na trudną sytuację w inny sposób. Aktywność i optymizm wpływają na światopogląd.

Kategorie i harmonogram konkursu „Apetyt na życie”

Zgłoszenia w konkursie przyjmowane są od osób 50+ w kategorii:Twój „Apetyt na życie”. I mają ukazywać ich pasję, kreatywność w formie fotografii wraz z opisem portretującym doświadczenie. Można je nadsyłać od 13.04 do 31.05.2023 r. W dniach 05.06-07.06.2023 nastąpi weryfikacja zgłoszeń przez Jury. A w dniu 13.06.2023 r.na stronie konkursu pojawi się niezwykła galeria nagrodzonych. Zapraszamy do pokazywania swojej aktywności: tej, która porywa serce, porywa innych lub ma wymiar pasji „do szuflady” – każda inicjatywa jest cenna.

Na Laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Są to: konsultacje rozwojowe, pobyt w hotelu ze SPA dla Laureata i Osoby Towarzyszącej, sesja zdjęciowa, torebka od Projektantki, zestawy produktów naturalnych, książki, upominki, kosmetyki, towarzyskie gry literackie.

Zachęcamy Pokolenie Flexi do nadsyłania zgłoszeń.

Można to zrobić poprzez formularz na stronie: https://flexi.pl/konkurs-apetyt-na-zycie od 13 kwietnia 2023 r.


Wydarzenie wspierają:

Ambasadorka Konkursu: Hanna Piekarska, blogerka, stylistka, modelka, ambasadorka kampanii Stylowi Seniorzy organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora

Partnerzy inicjatywy:

Sponsorzy Konkursu 

CrystalloveCareers-CompassWieniawa SPA & WELLNESSGrace CollectionOla Miś FotografiaMapa Marzeń Karina Sęp, pisarka Elżbieta Sęczykowska, HebePierwsze Zdania

Partnerzy

Centrum Aktywności Seniorów CAS Gdynia, Centrum Stowarzyszenie Wolontariatu, Dziadkowie Biznesu, Fundacja Diversity.PL, Forum 4 czerwca, Future Collars, Krajowa Izba Domów Opieki KIDO, Fundacja Łódzka Akademia Kobiecości, Fundacja NOVA, Fundacja Parkowisko, Pracodawcy Pomorza, „Redzcy Seniorzy”, Fundacja Senior-Care, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Lidzbarskiej, Stowarzyszenie Waga, UTW APS prowadzony przez Stowarzyszenie PRO-AGE, UTW Lidzbark Warmiński, Fundacja Via Salutis, Fundacja Wiem i Umiem, Dorota Hetmańczyk-Żuchalska, coach kariery, wspiera w procesie szukania i zmiany pracy

Patroni medialni

Express Biznesu, eDziadkowie.pl, Gazeta Senior, Głos Seniora, Kobieta50plus.pl, Kobietapo60.pl, Magazyn Pomorski, My60plus.pl, 60plus.pl, Podlaskisenior.pl, Radio Poznań, SeniorApp, Super Senior Aktywizacja i Komunikacja 60+, Wartoznać.pl

Zapraszamy również do współpracy przy realizacji projektu media oraz firmy, dla których ważne są strategia różnorodności i włączenia, oraz społeczna odpowiedzialność biznesu i budowanie marki w oparciu o te wartości.


O Flexi.pl – organizatorze konkursu „Apetyt na życie”

Flexi.pl inspiruje aktywność w życiu zawodowym i prywatnym. To przestrzeń, którą twórcy konceptu zdiagnozowali jako Pokolenie Flexi – osoby aktywne, poszukujące nowych rozwiązań, a dysponujące bogatym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Na portalu można znaleźć: ogłoszenia, bazę doświadczonych specjalistów z możliwością publikacji swoich osiągnięć, do wykorzystania przez działy rekrutacji oraz wiadomości o różnych aktywnościach pozazawodowych, np. kulturalne, edukacyjne, wolontariat. Flexi.pl zawiera także ciekawe treści, materiały wideo, nagrania i wywiady, które pobudzają do aktywności. Portal chce przyczyniać się do budowania świadomości społecznej na temat postępujących zmian demograficznych, wskazując na wartość różnorodności i jej twórczy aspekt, podkreślając potencjał i doświadczenie pokolenia, przecząc negatywnym stereotypom. To one powodują niejednokrotnie wykluczenie ze względu na wiek, zarówno na rynku pracy, jak i w przestrzeni publicznej. Poprzez swoje działania Flexi.pl chce wnosić cenny głos w dyskusji na temat roli Pokolenia, które ma wiele zasług. 

Skip to content