• 13 kwietnia 2024 01:49

X Konferencja Naukowo-Edukacyjna Senior-Care Kowal 2023

W piatek, 17 marca, pod patronatem Głos Seniora odbyła się kolejna udana konferencja organizowana przez KIDO – Krajowa Izba Domów Opieki i Fundacja Senior-Care

Wzięło w niej udział 300 uczestników. Jednym z prelegentów był Łukasz Salwarowski prezes Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora, które zachęcało do udziału w Programie Gmina Przyjazna Seniorom, Ogólnopolska Karta Seniora, Stop Manipulacji – nie daj się oszukać. Spotkanie otworzyli Prezesi Andrzej Lejczak i Piotr Stelmaszewski, Burmistrz Gmina Kowal Eugeniusz Gołembiewski oraz Starosta Włocławski – Roman Gołębiewski.

Konferencja Senior-Care kierowana była do osób, instytucji oraz podmiotów związanych z holistycznie pojmowaną opieką senioralną, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb placówek świadczących opiekę długoterminową z terenu całego kraju. Gratulujemy organizacji wydarzenia i realizacji idei podnoszenia jakości opieki długoterminowej w Polsce.

Wydarzenie miało miejsce w Hotel Podgrodzie w gminie Kowal, który przystąpił do naszego Programu Ogólnopolska Karta Seniora.

Pozdrawiamy nasz partnerski ZOL Przyjazny Seniorom – Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Fel-Med filia w Konstantynowie Łódzkim, Radę Seniorów w Kowalu z Haliną Stolarczyk na czele, Leśny Dom Seniora oraz naszych bydgoskich ambasadorów Milosz SałacińskiBożena Sałacińska oraz Zofia Krukowska prezes Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku we Włocławku.

www.senior-care.eu

www.kido.org.pl

www.krdo.pl

#KonferencjaSeniorCare#Konferencja#Kowal2023

Skip to content