• 23 czerwca 2024 20:03

Dzień Otwarty Domów Seniora już w ten weekend!

Dzień Otwarty Domów Seniora!

24 lipca obchodzimy II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Z tej okazji Stowarzyszenie Prywatnych Domów Seniora i Opieki organizuje Dzień Otwarty Domów Seniora. Zapraszamy do odwiedzin i wspólnego świętowanie Seniorów z całej Małopolski wraz z rodzinami.

Dzień Otwarty ma przybliżyć ofertę świadczonej opieki i zabiegów dla osób starszych. Chcemy, aby przyjechali do nas sami zainteresowani i osobiście zobaczyli miejsce, w którym mogliby spędzić swoją drugą młodość. Będzie można spotkać się z obecnymi Mieszkańcami domu, opiekunami, medykami i porozmawiać z nimi. Ale przede wszystkim będzie to okazja do wspólnego świętowania Światowego Dnia Dziadków i Osób Starszych.

Listę małopolskich Domów Seniora, które zapraszają do siebie 24 lipca na Dzień Otwarty Domów Seniora można znaleźć na stronie :
www.prywatnedomy.pl (w zakładce aktualności).

Każdy małopolski Dom Seniora biorący udział w wydarzeniu przygotował szczegółowy program. Wśród atrakcji m.in. rodzinne pikniki, domowy poczęstunek, muzyka na żywo, konkursy, pokazy mody czy warsztaty dla dużych i małych.