• 17 kwietnia 2024 05:43

Nowe wydanie “Głosu Seniora”!

cze 29, 2022 #Głos Seniora, #Senior

Już jest! Najnowsze wydanie Magazynu “Głos Seniora”!


Już w 59 wydaniu “Ogólnopolskiego Głosu Seniora” możecie przeczytać wywiad zeznaną i cenioną aktorką filmową i teatralną oraz autorką książek – Magdaleną Zawadzką. Opowiedziała w nim o swoich marzeniach, podejściu do starości, a także rolach – zarówno zawodowych, jak i życiowych.


W tym numerze piszemy także o przeprowadzonych przez nas akcjach pomocy dla polskich Seniorów przebywającym na Ukrainie. Pragniemy jednak dodać, że nasza pomoc jeszcze się nie zakończyła – jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych akcji, o których na pewno poinformujemy Was w następnych numerach.


„Bezpieczny Senior” to jeden z ważniejszych dla nas działów. Tym razem przestrzegamy przed oszustwami związanymi z prezentacjami sprzedażowymi, które ponownie powracają. Piszemy, na co zwracać uwagę i o czym pamiętać, żeby nie dać się oszukać przez organizatorów takich spotkań.


Zapraszamy również do udziału w konkursach: Zwierzak lekiem na samotność, Stylowi Seniorzy, Senior Działkowiec, Miłość po 60-tce, Małopolanie Przyjaźni Pszczołom oraz Przekaż nam swój przepis.

Najnowsze wydanie “Głosu Seniora” w formie elektronicznej:
https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/59-OGS-int-1.pdf

Skip to content