• 18 lipca 2024 00:46

IX Sympozjum i Targi Zielarskie

lis 9, 2023

IX Sympozjum i Targi Zielarskie Polskiej Izby Zielarsko Medycznej “Zapomnij o zapominaniu” to Niezwykłe Wydarzenie Branżowe!

Z radością zapraszamy Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu branżowym – IX Sympozjum Zielarskim pod hasłem “Zapomnij o zapominaniu”, które odbędzie się w dniach 17-19 listopada w Hotelu Premier w Krakowie.

To unikalne spotkanie stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz zielarstwa, a także do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z wybitnymi ekspertami w tych dziedzinach.

Podczas Sympozjum dowiesz się m.in.:

– czym jest i za co odpowiada Gadzi Mózg

– jak uczy się mózg człowieka i co z tego wynika

– jak dbać o mózg i jakie są jego tajemnice

– za co odpowiadają prawa i lewa półkula mózgu

– czym jest Pamięć

– co odpowiada za pamięć w mózgu

IX Sympozjum Zielarskie rozpocznie 17 listopada Dzień Seniora

Wstęp w tym dniu będzie bezpłatny. Zaprosiliśmy członków Organizacji Senior+ oraz kilka Uniwersytetów III Wieku. Zaproszeni Goście będą mogli skorzystać z możliwości zrobienia różnych badań, degustacji, zaopatrzyć się w naturalne produkty na kilkudziesięciu Stoiskach i posłuchać muzyki podczas Specjalnego Koncertu. Będzie również możliwość degustacji Herbatki „ Na pamięć”.

18-19 listopada to Dni Profesjonalisty

Zapraszamy Zielarzy, właścicieli i personel sklepów zielarsko-medycznych, sklepów zielarskich, sklepów ze zdrową żywnością, Fitoterapeutów, Naturopatów oraz wszystkich tych, dla których tematyka zielarstwa i fitoterapii stanowi element ich pracy zawodowej, a także Wszystkich, którzy w naturalny sposób chcą zadbać o Swoje zdrowie.

Na scenie pojawi się grono znakomitych prelegentów:

Barbara Kazana– autorytet w dziedzinie ziołolecznictwa i naturoterapii

Leszek Zabrocki – dietetyk, biolog molekularny i zielarz. Propagator naturalnych metod uzdrawiania

dr n. med. prof. Krzysztof Krupka – spec. chorób wewnętrznych, neurologii i rehabilitacji. Od 30 lat zajmuje się medycyną chińską i ziołolecznictwem

Zbigniew T. Nowak – ekspert w dziedzinie ziołolecznictwa i terapii naturalnej. Autor ponad 70 książek o tematyce zielarskiej

lek. Krzysztof Błecha – internista od wielu lat zajmujący się ziołolecznictwem, terapiami manualnymi, akupunkturą i homeopatią

Marek Szurawski – autor książki “Pamięć Trening Interaktywny”

lek. Adam Przygoda

lek. med. Andrzej Więckowski i wielu innych

Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania! Przyjdź i poszerz swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa, zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej. Spotkaj się z ekspertami, wymieniaj doświadczenia i poznawaj tajemnice medycyny naturalnej i ziół.

Nie przegap tej unikatowej szansy na inspirujące doświadczenia i cenne informacje.

Do zobaczenia na IX Sympozjum Zielarskim “Zapomnij o zapominaniu”!