• 22 lutego 2024 12:42

Już jutro zapraszamy na Dzień Babci i Dziadka organizowany przez Radę Słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy

Rada Słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy zaprasza do Myślęcinka na plenerową zabawę karnawałową słuchaczy KUTW wraz z zaproszonymi samotnymi emerytami i mieszkańcami miasta .

Zbliżają się bardzo ważne święta. To Dzień Babci i Dzień Dziadka które tradycyjnie obchodzimy w dniach 21 i 22 stycznia. Słuchacze KUTW to w większości Babcie i Dziadkowie. Z tej okazji Bożena Sałacińska, przewodnicząca Rady Słuchaczy KUTW, zaprasza w najbliższy czwartek, 19 stycznia br. na spacer z kijkami nordic walking wiodący duktami Myślęcinka.

Na zakończenie wędrówki odbędzie  się na terenie rekreacyjnym przed Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej KARNAWAŁOWA ZABAWA na świeżym powietrzu.

Program:

  • Wymarsz grupy seniorów z pętli tramwajowej w Myślęcinku o godz. 11.00.
  • O godz. 12.15 zbiórka seniorów na terenie rekreacyjnym przed Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej.

W programie pieczenie kiełbasek w ognisku oraz tańce charakterystyczne i śpiewki okazjonalne. Oprawę muzyczną zabezpiecza znany wszystkim bydgoski muzyk,  Jurek Paterski.

Udział w zabawie zapowiedzieli m.in.:

– poseł na SEJM RP, Jan Szopiński

– wiceprzewodniczący RADY MIASTA Lech Zagłoba-Zygler

– wiceprezydent Bydgoszczy, Mirosław Kozłowicz

– wiceprzewodniczący Zarządu Głównego Polskiego Związku  Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Zdzisław Tylicki.

– przewodnicząca Bydgoskiej Rady Seniorów, Maria Gałęska

– seniorzy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy wraz zaproszonymi samotnymi mieszkańcami  naszego miasta

Skip to content