Jak prawidłowo obstawiać zakłady na piłkę nożną

Piłka nożna, porady bukmacherskie

Piłka nożna, porady bukmacherskie. Tak najczęściej zaczyna się droga gracza w zakładach bukmacherskich. Człowiek ogląda piłkę nożną, potem interesuje się zakładami bukmacherskimi, ale przegrywa, więc szuka pomocy i zasięga porady.

Dla wielu obstawiających, zakłady bukmacherskie piłka nożna to sposób na stały dochód, a nie rozrywka i zabawa. Profesjonaliści analizują wydarzenia, analizują statystyki, oceniają szanse przeciwników i przewidują.

Różne wskazówki i triki towarzyszą graczom przez cały czas, choć niektórzy z nich kupują płatne prognozy, zamiast tworzyć własne. Istnieją również darmowe prognozy, które mogą być traktowane jako porady dotyczące zakładów piłkarskich.

W sieci można znaleźć wiele informacji od ekspertów i sportowców. W dzisiejszych czasach tylko leniwy człowiek nie wyrazi swojej opinii na temat popularnego meczu: zawodnicy, trenerzy, zarząd, dziennikarze, byli sportowcy.

Wcześniej można było uzyskać osobistą rekomendację od doświadczonego kolegi w sklepie bukmacherskim. Dziś można znaleźć informacje na specjalistycznych forach i blogach. Problem w tym, że mało użyteczne dane, giną w tonie bezużyteczności.

Nie ma słowa "pewniak". Nie stawiaj na niskie kursy

Pewniak to zakład, który ma stuprocentową szansę na wygraną, ale tak naprawdę jest to niemożliwe. Każdy zakład u bukmachera wiąże się z ryzykiem, nawet jeśli kurs wynosi 1.01.

Przy wyborze zakładu nie należy kierować się wyłącznie kursami. Pamiętaj, że musisz wygrać 10 razy z rzędu, aby odzyskać przegrany zakład po kursie 1.10. Nie stawiaj na faworytów po bezwartościowych kursach. "Real Madryt nie zawsze wygrywa, a Barcelona czasami opuszcza boisko bez strzelenia bramki.

Wysokie kursy na faworytów to pułapka

Zrozumiałe jest, że wygrana Barçy po kursie 1.15 nie jest konieczna, ale kiedy kursy wzrastają do 1.75 i wyżej, wiele osób nie waha się, by przypieczętować transakcję. Później okazuje się, że drużyna grała bez swoich liderów, a nawet z rezerwowymi. Albo drużyna była zdemotywowana i przeciwnik musiał wygrać za wszelką cenę.

Zbierz jak najwięcej informacji o meczu

Z poprzedniej wskazówki jasno wynika, że powinieneś mieć informacje o meczu pod ręką. Jeśli wiesz, że Barcelona zagra bez Messiego, Suareza i Busquetsa, to raczej nie odniesiesz zwycięstwa. Zwłaszcza jeśli gra toczy się przeciwko nieugiętemu przeciwnikowi.

Aby dobrze typować mecze piłki nożnej, musisz wiedzieć wszystko o drużynach: skład, formę, motywację, psychologię, statystyki i wiele więcej.

Obstawiaj znane turnieje i drużyny

To zalecenie pokrywa się z dwoma poprzednimi. Nie wdawaj się w egzotyczne mistrzostwa i mecze drużyn, których nazwę widzisz po raz pierwszy. Zdarza się to w Live, kiedy po przegranej chcemy się odegrać i postawić na coś.

Euforia i pochylenie. Kontroluj się

Euforia pojawia się po dokonaniu serii zwycięskich transakcji, a załamanie po tych przegranych. W każdym przypadku należy zachować rozsądek, ponieważ sytuacja może się zmienić z pozytywnej na negatywną i odwrotnie.

Unikaj stronniczości: Twoje ulubione i nielubiane drużyny

Nie stawiaj na swoje ulubione i nielubiane drużyny oraz na zawodników, którzy w nich grają. Twoim celem jest zarabianie pieniędzy, a nie kibicowanie za lub przeciw. Nie da się obiektywnie ocenić szans drużyn, gdy nastawienie jest stronnicze. Jeśli ktoś od dziecka jest kibicem Realu Madryt, to raczej nie zaakceptuje myśli, że jego ulubieńcy przegraliby z Barceloną lub jakimkolwiek innym klubem. Nie powinieneś również stawiać przeciwko Barçy, ponieważ po prostu nienawidzisz Katalończyków.

Porównaj kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów są różne. Zawsze porównuj wartości, aby postawić na najlepszą z nich. Ważne jest, aby porównywać dane, a nie grać niskomarżowe kursy bukmacherskie. Nawet bukmacher z wysoką marżą może mieć lepszy kurs na underdoga.

Nie zbieraj "pociągów parowych". Nie wybieraj długich zakładów pojedynczych

Parlay jest uzasadnione, gdy umieścić dwa lub trzy wyniki razem na niskich kursach (1.3-1.4). Wybór ten dokonywany jest świadomie i w oparciu o analizę. "Parlay kursy 200,0 i powyżej rzadko przechodzą. Szczęśliwcy są znani, ale nikt nie wie, ile niepowodzeń kryje się za nimi. Nie tylko szanse są zwielokrotnione, ale również marża. Poprawnie stosować zakłady ekspresowe.

Porady dotyczące zakładów piłkarskich

Kiedy przeciwnik szybko strzeli bramkę, postaw na wygraną faworyta lub handicap. Najważniejsze jest to, aby silniejsza drużyna miała czas i ochotę na rewanż.

Jeśli wahasz się, czy postawić zakład przed gwizdkiem rozpoczynającym mecz, ale nie chcesz przegapić tego wydarzenia, obejrzyj 15-minutową transmisję. Na podstawie tego, co widzisz, wyciągnij wnioski i podejmij ostateczną decyzję.

Kiedy ktoś zostaje ukarany czerwoną kartką na początku meczu (przed 15. minutą), jest bardzo prawdopodobne, że przeciwnik zdobędzie przynajmniej bramkę. Zwłaszcza jeśli słabsza strona ma przewagę liczebną.

Przeczytaj wskazówki dotyczące zakładów i przewidywania, aby dowiedzieć się więcej na temat tego meczu. Ostateczny wybór zawsze należy do Ciebie. Tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje działania. Używaj wskazówek jako dodatkowego narzędzia, nie ufaj im ślepo. Dotyczy to również prognoz piłkarskich.