• 16 lipca 2024 10:18

Blood Brothers Run – FOTORELACJA

bieg marek maratończyk blood brothers run czerwone koszulki grupa krwi krwiodastwo głos seniora

W sobotę, 6 kwietnia uczestniczyliśmy biegu Blood Brothers Run w Konstancinie-Jeziornie. Nie był to zwyczajny bieg! Na starcie stanęło ok. 1000 zawodników w czerwonych koszulkach z grupą krwi, aby wspólnie promować ideę krwiodawstwa. Wśród nich znalazł się nasz Ambasador, maratończyk 60+ Marek Pilch.

Marek Pilch w żółtej koszulce Głosu Seniora

Nasz Ambasador Zdrowego Stylu Życia dzielnie zmierza do mety 🙂

Głos Seniora, patron medialny wydarzenia, ufundował puchary dla najstarszej i najstarszego uczestników biegu. Pan Marek zajął miejsce na podium w kategorii M60 na 10 km, a także sam wręczał nagrody w różnych kategoriach!

SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Dekoracja Pań przez Marka Pilcha

Nasz Maratończyk 60+ zajął III miejsce w kategorii M60 w biegu na 10 km. Po biegu został podłączony do kroplówki z „chlorofilem”

Wspólnie pokazaliśmy, jak wielu z nas popiera ideę dzielenia się krwią i honorowe krwiodawstwo! Mamy nadzieję, że to nie pierwszy nasz wspólny raz w tak szczytnym celu.

Organizatorami wydarzenia są Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi “Krewniacy” oraz Fundacja „Daj Głos” wraz we współpracy z ogólnopolską agencją DEM’a Promotion Polska.