Jak zarejestrować konto w 22Bet

22bet.pl

Rejestracja w 22Bet Polska jest prosta i zajmuje tylko minutę lub dwie. 22Bet jest częścią Gamstop, więc będziesz musiał zweryfikować swoje konto w niektórych krajach, jeśli nie jesteś jeszcze w systemie Gamstop.

Oto jak wygląda cały proces:

  1. Kliknij przycisk "Rejestracja" w prawym górnym rogu strony
  2. Wpisz swoją nazwę, hasło i adres e-mail
  3. Wybierz swój kraj i preferowaną walutę
  4. Upewnij się, że przeczytałeś wszystkie istotne zasady i warunki tej platformy.
  5. Kliknij przycisk "Zarejestruj się", aby zakończyć proces
  6. Zweryfikuj swoje konto za pomocą dokumentów potwierdzających

To wszystko, co jest potrzebne, aby zacząć. Jak już wspomnieliśmy, upewnij się, że masz swoje dokumenty pod ręką, a w rezultacie będzie to przebiegać znacznie szybciej. Ten proces weryfikacji jest obecnie standardem w branży, więc nie ma możliwości obejścia go.

Musimy przyznać, że byliśmy mile zaskoczeni, gdy zobaczyliśmy, że 22Bet już wdrożyło ten proces, podkreślając swoją rolę w promowaniu bezpieczniejszego hazardu.

Sportowa Oferta Powitalna - 100% Bonus aż do €122


Oferta bonusowa 22Bet jest dostępna dla wszystkich nowych kont, które dokonają pierwszego depozytu w wysokości €1 lub więcej. Nie potrzebujesz specjalnego kodu bonusowego, aby otrzymać ten bonus. Maksymalna kwota bonusu wynosi 122€. 

Oferta powitalna zostanie zastosowana na Twoim koncie po dokonaniu pierwszej wpłaty na Twoje konto. 22Bet nie nakłada żadnych ograniczeń co do metod bankowych, których używasz do zasilenia swojego konta po raz pierwszy. Bonus powitalny otrzymasz niezależnie od tego, jaką opcję płatności preferujesz. Bonus posiada pięciokrotne wymagania dotyczące zakładów i musisz je spełnić, zanim będziesz mógł wypłacić jakiekolwiek pieniądze. Wszystkie zakłady powinny mieć kurs 1.40 lub wyższy. Pamiętaj, że tylko zakłady akumulacyjne z co najmniej 3 wydarzeniami sportowymi kwalifikują się do wymagań bonusowych. Masz 30 dni na wypłacenie pełnej kwoty.

Na przykład, jeśli zdeponujesz 30€, bonus 30€ zostanie dodany do Twojego konta. Aby otrzymać kwotę bonusu w formie gotówki do wypłaty, musisz postawić 150€, wszystkie po kursie 1.40 lub wyższym w zakładach Acca i w ciągu 30 dni. Musimy zaznaczyć, że ta oferta ma całkiem przyzwoity wymóg obrotu. Najlepsze jest to, że możesz wybierać pomiędzy wszystkimi dostępnymi rynkami sportowymi podczas gry z wykorzystaniem środków bonusowych.

Poza tym, upewnij się, że grasz zgodnie z zasadami. Pamiętaj, że prawa zastrzeżone przez 22Bet pozwalają bukmacherowi na wykluczenie Cię z promocji, jeśli zespół bezpieczeństwa odkryje, że próbujesz ominąć regulamin.