V Ogólnopolskie Senioralia

V Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 21/09/2018
09:00 - 22:00

Lokalizacja
Kino Kijów

KategorieJuż po raz piąty zapraszamy na Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie! – 21 września 2018 r.

Również w tym roku nie może zabraknąć Was na jednym z największych wydarzeń dla seniorów w Polsce. Zapraszamy wszystkich seniorów, każdego kto działa na rzecz osób 60+, członków Rad Seniorów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz innych organizacji seniorskich. Na wydarzeniu nie może zabraknąć również aktywnych działaczy instytucji publicznych, społecznych i prawnych, osób pochodzących z miast partnerskich Programu Ogólnopolska Karta Seniora oraz władz samorządowych z całej Polski.

Niech zaproszony czuje się każdy, kto chce aktywnie spędzić dzień, wziąć udział w bezpłatnych badaniach i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa, zdrowia i ekonomi.

Tradycyjnie wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód – parada do Kina Kijów przy al. Zygmunta Krasińskiego 34, gdzie odbędą się wykłady i badania. Poza częścią wykładową planujemy również część rozrywkową: koncerty, finały konkursów Stylowa Seniora, Senior Działkowiec, wręczenie statuetek senior roku, pokaz mody 60+ oraz Międzypokoleniową Potańcówkę. Do zobaczenia 21 września w Krakowie.