Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Świąteczne dni otwarte dla seniorów i rodzin w Klubie Seniora Angel Care!

Głos Seniora serdecznie zaprasza 27-31 grudnia do Klubu Seniora Angel Care na dni otwarte i bezpłatne zajęcia dla seniorów i rodzin!

W Klubie Seniora będą m.in. warsztaty pamięci, trening mózgu, dogoterapia, spotkanie w klubie podróżnika, kurs brydża, nordic walking, warsztaty artystyczne (przygotowywanie dekoracji sylwestrowych), a także nauka tańca. Udział we wszystkich zajęciach, warsztatach i spotkaniach jest bezpłatny. – Specjalnie na okres przerwy świątecznej przygotowaliśmy wyjątkowo bogaty program aktywności w Klubie Seniora. Będzie to pełny przegląd oferty klubu. To dobra okazja, żeby poznać osoby prowadzące zajęcia i członków Klubu Seniora, a także ciekawie spędzić czas – mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care. Do Klubu Seniora przy Angel Care należy już 200 osób. Wyjątkowy tydzień dla seniorów potrwa od 27 do 31 grudnia 2016 roku. Zapisać można się na recepcji Angel Care.

Dni otwarte dla rodzin

Centrum seniora organizuje w tym okresie również dni otwarte dla rodzin. W ich ramach będzie można obejrzeć ośrodek, a także spotkać się z terapeutami, psychologami czy opiekunami. Konsultacje ze specjalistami, dotyczące kompleksowej opieki nad osobami starszymi, będą bezpłatne. –Rodziny i seniorzy będą mieli znakomitą okazję, by w detalach poznać nasz model opieki i atmosferę Angel Care, a także osobiście porozmawiać z personelem. Zdajemy sobie sprawę, że wszystko to ma znaczenie przy wyborze domu opieki dla bliskiego – dodaje Michał Kowalski. W Angel Care będzie można obejrzeć również mieszkania dla samodzielnych seniorów, z opieką, wsparciem i pakietem dodatkowych usług. Wrocławskie centrum to pierwsze miejsce w Polsce oferujące apartamenty chronione. – Do końca roku można jeszcze zarezerwować jedne z mniejszych apartamentów w niższej cenie od 2200 zł za miesiąc. To ostatni moment, ponieważ tego rodzaju apartamenty, rozwiązanie dobrze znane w krajach zachodnich, cieszą się rosnącym zainteresowaniem również w Polsce – podkreśla Michał Kowalski. Głos Seniora gorąco rekomenduje i zaprasza wszystkich zainteresowanych! Więcej informacji możecie znaleźć na stronie Klubu Seniora Angel Care pod adresem: www.angel-care.pl

Zobacz również