Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Sukces naszego ambasadora

Jerzy Nowacki – Prezes Zarządu Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku otrzymał tytuł „Osobowość Roku 2016 we Włocławku” w plebiscycie zorganizowanym przez redakcję Gazety Pomorskiej. Statuetkę wraz z okolicznościowym listem Laureat odebrał podczas uroczystej Gali w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu w dniu 16 marca br.

Prezes Jerzy Nowacki otrzymał ten zaszczytny tytuł w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna za propagowanie aktywności osób w dojrzałym wieku oraz idei Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Jak sam Laureat podkreśla „UTW daje seniorom okazję do ciągłego poszerzania wiedzy, pobudza do aktywizacji społecznej, ułatwia nawiązywanie przyjaźni, ale też daje możliwość dbania o kondycję fizyczną…”/cyt. Z Gazety Pomorskiej/. O tytuł „Osobowość Roku 2016 Pomorza i Kujaw” ubiegało się ponad 500 kandydatów z 4 miast i 19 powiatów województwa kujawsko-pomorskiego.

Laureatowi Plebiscytu „Osobowości Roku 2016 Pomorza i Kujaw”  Panu Jerzemu  serdecznie gratulujemy, życząc przy okazji nieustającej tak niespożytej jak dotychczas energii i zapału do propagowania aktywności naszych Seniorów.

Zobacz również