Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Rybnik w ramach Ogólnopolskiej Karty Seniora

W dniu 10 września 2015 r. podczas obrad Rybnickiej Rady Seniorów, pomiędzy Stowarzyszeniem Manko, wydawcą Głosu Seniora, a władzami Miasta Rybnika i Rybnicką Radą Seniorów podpisano porozumienie, na mocy którego wdrożona została rybnicka edycja Ogólnopolskiej Karty Seniora!

Rybniccy seniorzy będą mogli skorzystać ze zniżek w ponad 200 miejscach na terenie całego kraju. Władze miasta zobowiązały się do pozyskania dla Programu obiektów miejskich, a Głos Seniora zadba o to, by lokalni przedsiębiorcy również zaoferowali rybnickim seniorom atrakcyjne zniżki. Porozumienie pozwoli również na utworzenie dedykowanej specjalnie dla Miasta Rybnika strony w obrębie portalu www.GlosSeniora.pl, gdzie seniorzy znajdą użyteczne i interesujące informacje, dotyczące spraw senioralnych w Rybniku.

Ogólnopolską Kartę Seniora można już odebrać podczas dyżurów Rybnickiej Rady Seniorów, które odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 10.00 do 12.00, w pokoju 213 (II piętro) Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2. 

Zobacz również