Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Początek wyprawy kajakarskiej Ambasadora Głosu Seniora

Redakcja Głos Seniora pożegnała pana Jerzego 1 lipca przed południem życząc spokojnych wód i powodzenia podczas wyprawy.

Przestawiamy Państwu nowego Ambasadora Głosu Seniora i Ogólnopolskiej Karty Seniora - siedemdziesięcioletniego kajakarza, rowerzystę, taternika, złotą rączkę, urodzonego gawędziarza i pasjonata życia - Jerzego Janeczka. Pan Jerzy pomimo wieku emerytalnego nadal pracuje czynnie jako konserwator w jednej z krakowskich szkół, podróżuje po Polsce i Europie i... ciągle planuje nowe wypady. Swoją wyprawę kajakiem z Krakowa do Gdańska zatytułował "Sam nie samotny...".

Redakcja Głos Seniora pożegnała dziś pana Jerzego przed południem życząc spokojnych wód i powodzenia podczas wyprawy, którą nasz Ambasador zakończy przywitany przez zaprzyjaźnionych Seniorów z Klubu Seniora Motława w Gdańsku oraz przekaże swój kajak z wiosłem i kamizelką ratunkową jednemu z sobieszowskich domów dziecka.

Przez najbliższe tygodnie pan Jerzy będzie zmagał się z czekającymi na niego warunkami atmosferycznymi, nieprzewidzianymi przygodami, nowopoznanymi ludźmi i wieloma wieloma innymi...

Powodzenia panie Jurku! Jesteśmy z Panem! 

Zobacz również