Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Oświęcimskie Targi Seniora 2017

Oświęcimskie Targi Seniorów to pierwsza tego typu impreza w naszym regionie, więc oczywiście nie mogło nas na niej zabraknąć!

Dziś w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyła się pierwsza edycja Targów Seniora. Wydarzenie miało charakter edukacyjno-informacyjnym i skierowane było głównie do seniorów i osób opiekujących się niepełnosprawnymi, jednak program ułożony był w taki sposób, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W Targach uczestniczyli przedsiębiorcy, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe (w tym oczywiście Głos Seniora i Ogólnopolska Karta Seniora), których oferta obejmowała szeroką propozycję produktów i usług skierowanych do seniorów. 

 

Przybyli goście mogli skorzystać z fachowej porady w zakresie onkologii, diabetologii, dietetyki, psychologii, rehabilitacji oraz zdrowej żywności i suplementacji żywieniowej oraz piękna i urody. Seniorzy mogli liczyć na zapoznanie się z nowymi technologiami oraz skorzystać bezpłatnie z różnego rodzaju badań i pomiarów, m.in. diagnozy wad stóp, kręgosłupa i postawy, badania skóry głowy, poziomu cukru, BMI, ciśnienia, testy słuchu. Nie zabrakło również warsztatów wykonywania makijażu i manicure oraz degustacji miodów i soków prozdrowotnych.
 


Cieszymy się niezmiernie, że z roku na rok wzrasta liczba podobnych wydarzeń, które odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie usług i ofert skierowanych do osób 60+. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić wszystkich na kolejne edycje wydarzenia. Naprawdę warto! 

Zobacz również