Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Moc jest w soli!

Słyszeli Państwo kiedyś o zdrowotnych właściwościach soli? Posiadacze Karty Seniora mogą sprawdzić je na sobie korzystając ze specjalnych zniżek w Uzdrowisku Kopalnia Soli "Wieliczka"! Przedstawiciele Głosu Seniora wraz z zaprzyjaźnionymi przedstawicielami UTW Bytom postanowili przetestować działanie mikroklimatu Kopalni. Poniżej krótka reporterska relacja.

Gdy w Krakowie niemal o niczym innym tak szkodliwym dla wszystkich nie rozmawiamy jak o smogu, okazuje się, że tuż, tuż od centrum Krakowa znajduje się miejsce o niepowtarzalnej czystości i jakości powietrza. Mowa oczywiście o Uzdrowisku Kopalnia Soli "Wieliczka", które przyciąga nie tylko kuracjuszy z całej Polski, ale i zagranicy. Co jest właściwie tak wyjątkowego w tym miejscu? Niska temperatura, odpowiednia wilgotność, wysoka zawartość solankowych oparów i jednocześnie niewielka ilość alergenów obecnych w powietrzu tworzą unikalny mikroklimat idealny dla osób dotkniętych chorobami układu oddechowego. Kuracje działają oczyszczająco, kojąco i regenerująco na organizm. Efekty leczenia odczuwalne są niemal natychmiastowo, co potwierdzają wieloletnie badania i opinie osób, które już po niedługiej chwili pod powierzchnią czują ulgę związaną z oddychaniem, zmniejszeniem bólu migrenowego czy bólu zatok. 

Posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora mogą liczyć na specjalne zniżki w Uzdrowisku Kopalnia Soli "Wieliczka". Zachęcamy zatem do sprawdzenia na sobie efektów, jakie daje całkowicie naturalny sposób leczenia solą.

Zobacz również