Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Inauguracja Roku Akademickiego Akademii Sztuk Wszelakich

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego Akademii Sztuk Wszelakich, która odbędzie się w piątek 14 października 2016 roku o godz. 16.00 w auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ul. Szymanowskiego 3.

Uroczystość uświetni wykład  „Obrazem i muzyką malowane” doc. Macieja Witkiewicza z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W części artystycznej wystąpi Chór Mieszany „Nadzieja” z Nakła nad Notecią.

Inauguracja jest objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego. Bezpośrednio przed wydarzeniem dla uczestników  będą dostępne stoiska Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr Witolda Bełzy w Bydgoszczy, Teatru Polskiego w Bydgoszczy, Filharmonii Pomorskiej im. J. I. Paderewskiego w Bydgoszczy oraz Kujawsko-⁠⁠Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bydgoszczy.

Wstęp wolny!

Więcej informacji na stronie:http://www.kpck.pl/aktualnosci/integracja-miedzypokoleniowa

oraz: http://www.facebook.com/integracja.kpck