Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Idź do Akademii i bądź fit!

Głos Seniora, jako partner medialny, chciałby zaprosić wszystkich na odbywające się w Krakowie 2-dniowe seminaria Fit Akademia!

Chcemy zaprosić wszystkich seniorów na odbywające się w nadchodzący weekend 2-dniowe (odbywające się w dn. 4-5 marca) seminaria Fit Akademii! Szkolenia poprowadzi prowadzi promotor zdrowego stylu życia Jacek Bilczyński, specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki regularnie goszczący w telewizji. Publikuje w roli eksperta na łamach największych portali: Interia, Onet, Gazeta.pl, WP.pl, FIT.pl, EksMagazynu oraz Kulturystyki i Fitness. Prowadzi autorski program telewizyjny „Zrzuć oponkę z Jackiem Bilczyńskim” w Telewizji TVN Meteo Active.

Dodatkowo autor bestsellerowych książek, które sprzedały się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy. Redaktor naczelny dwumiesięcznika FIT MAGAZYN. Autor kilkuset publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także artykułów poradnikowych dla popularnych portali informacyjnych i rozrywkowych.Stały gość programów TVP oraz TVN. Ekspert licznych kampanii reklamowych. Dietetyk i trener personalny gwiazd oraz najbardziej wymagających klientów.


Od 2015 roku prowadzi FIT Akademię, organizując cykliczne szkolenia dla trenerów, dietetyków i pasjonatów zdrowego stylu życia w największych miastach w Polsce.Trener ma na swoim koncie również wyróżnienia takie jak najlepsze ciało w Polsce według Telewizji Polskiej, portalu Interia i EksMagazynu – luksusowego czasopisma dla kobiet, najseksowniejszego trenera według Telewizji Polskiej, najprzystojniejszego Polaka według ogólnopolskiego magazynu „Sukces”... - można wymieniać w nieskończoność.

Tysiące zadowolonych Polaków nie może się mylić. Zachęcamy do udziału w seminarium, które wyróżnia na tle całej rzeczy podobnych wydarzeń to, że podchodzi do tematu zdrowia fizycznego uwzględniając wszystkie jego aspekty. Autor programu nie opiera się jedynie na ćwiczeniach kształtujące sylwetkę, ale stawia na świadomość w kwestii żywieniowej.

Program szkolenia:
Dzień 1
- Strategia planowania żywienia
- Makroskładniki pokarmowe
- Skrótowe omówienie roli i znaczenia poszczególnych makroskładników
- Praktyka doboru makroskładników i modelu żywienia w zależności indywidualnych predyspozycji, somatotypu i poziomu aktywności
– Przydatność wybranych modeli żywienia w okresie budowania masy mięśniowej/spalania tkanki tłuszczowej
– Rola poszczególnych makroskładników oraz kalorii i umiejętny ich rozkład w okresie budowania masy mięśniowej/spalania tkanki tłuszczowej
- Żywienie około-wysiłkowe
- Bezpieczna redukcja u kobiet
- Żywieniowe mity

Dzień 2
- Strategia planowania treningu
- Składowe planu treningowego
- Periodyzacja jako element niezbędny w planie treningowym, rodzaje periodyzacji.
- Hipertrofia czym jest i jakie są jej rodzaje?
- Intensywność/Objętość/Częstotliwość
- Istotne elementy w procesie spalania tkanki tłuszczowej
- Plan treningowy w praktyce: Przykładowe rozwiązania w okresie budowania masy mięśniowej i spalania tkanki tłuszczowej oraz Ćwiczenia alternatywne
- Mobilność i stabilność jako kluczowe elementy większości dyscyplin sportowych
- Treningowe mity
- Wybrane aspekty suplementacji w przypadku budowy masy mięśniowej oraz spalania tkanki tłuszczowej

Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału! 

ZAPISZ SIĘ http://www.fitakademia.com.pl/

Zobacz również