• 22 lipca 2024 16:53

Rusza nowa era zakupów! Carrefour dołącza do PAYBACK z ekscytującymi ofertami

Carrefour dołącza do PAYBACK – zbieraj punkty i oszczędzaj na zakupach! Sieć sklepów Carrefour nawiązała współpracę z PAYBACK, największym multipartnerskim programem lojalnościowym w Polsce. Od 27 maja klienci Carrefour mogą zbierać punkty PAYBACK za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz na carrefour.pl, które później można wymieniać na atrakcyjne nagrody lub wykorzystać do obniżenia rachunków przy kasie. To wspaniała wiadomość dla wszystkich uczestników programu, którzy zyskają nową możliwość zbierania punktów w jednej z największych sieci sklepów w Polsce. Z tej okazji przygotowano również specjalne oferty, które zachwycą każdego klienta.

Zbieraj punkty za każde zakupy!

Program PAYBACK w Carrefour działa na prostych zasadach. Każde wydane 3 zł to 1 punkt PAYBACK. Dodatkowo, posiadacze zarejestrowanych kart PAYBACK mogą liczyć na specjalne zniżki na wybrane produkty. Dla wszystkich klientów, zarówno obecnych uczestników programu, jak i nowych, przygotowano atrakcyjną ofertę powitalną. Za pierwsze zakupy o wartości minimum 50 złotych z kartą PAYBACK, przyznane zostanie 1000 punktów promocyjnych (po aktywacji kuponu).

Integracja programów – wszystko dla Twojej wygody

Dzięki integracji programów lojalnościowych PAYBACK i Carrefour, dotychczasowi uczestnicy PAYBACK mogą zbierać punkty za zakupy w sklepach Carrefour, korzystając z posiadanych kart lub aplikacji mobilnej. Z kolei użytkownicy aplikacji Mój Carrefour mogą łatwo zarejestrować się w programie poprzez aplikację Mój Carrefour, dodając do niej kartę PAYBACK. Wszystkie unikalne funkcje aplikacji Mój Carrefour, takie jak czytnik cen oraz Scan&Go, są nadal dostępne. Dla miłośników klasycznych rozwiązań przygotowano zestawy startowe z plastikową kartą PAYBACK.

Nie przegap okazji! Zbieraj punkty PAYBACK w Carrefour i ciesz się nagrodami oraz zniżkami już dziś!