• 22 lipca 2024 15:50

Za nami 9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju!

cze 27, 2024 #Senior, #seniorzy, #Wydarzenia

Kolejna odsłona Forum Inteligentnego Rozwoju pod Patronatem Medialnym Głosu Seniora przeszła do historii. Organizatorzy tradycyjnie w jednym miejscu skupili prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju, którzy przybliżyli swoje ciekawe, często nieoczywiste historie.

Kongres odbył się 20 czerwca w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star – w największym kompleksie biurowym w Polsce, tętniącym prawdziwym życiem biznesowym w sercu Trójmiasta. Tym razem postawiono na doniosłą formę wydarzenia.


Podczas wydarzenia eksperci rozmawiali o tym, co istotne tu i teraz oraz o tym, co będzie czekało nas w bliższej i dalszej przyszłości. Nie zabrakło paneli prezentacyjnych, czyli miejsca do wymiany spostrzeżeń i wizji przez osoby, których nietuzinkowe i często niekonwencjonalne rozwiązania po prostu zmieniają nasze życie na lepsze. Swoje nowatorskie rozwiązania zaprezentowali przedstawiciele m.in. świata medycyny, odnawialnych źródeł energii, a także innowatorzy z obszarów nauk humanistycznych, takich jak psychologia pracy.

Kluczowe tematy zostały poruszone także w ramach debaty „Partnerzy innowacji – synergia i komplementarność”, która poświęcona była efektywnemu wsparciu rozwoju innowacji i wynalazczości w Polsce oraz „Globalne problemy okiem wizjonerów”, w trakcie której speakerzy skupili się na gospodarczo-społecznych problemach współczesnego świata. W ramach panelu dyskusyjnego Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiedzieli również na potrzeby społeczeństwa.

Podczas Forum odbyła się także uroczystą gala w ramach której pionierom i innowatorom z różnych dziedzin życia wręczone zostały prestiżowe nagrody: Marka Przyszłości, Naukowiec Przyszłości, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Nagroda R&D Impact oraz Lider Inteligentnego Rozwoju.


Forum Inteligentnego Rozwoju od lat jest idealnym miejscem do wzajemnego sieciowania, nie inaczej było w Gdańsku. Wspólne spotkania innowatorów ze świata biznesu, nauki czy samorządu ponownie mogą być przepustką do nawiązania długofalowych współprac biznesowych.


Serdecznie gratulujemy organizatorom zorganizowania wydarzenia. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w jubileuszowym, 10 Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się pod Patronatem Medialnym Głosu Seniora w dniach 21-22 listopada w Uniejowie. Do zobaczenia!