• 22 lipca 2024 16:12

Zaproszenie na niezapomniany wieczór

Kraków – Miasto pełne historii, kultury i niezliczonych wydarzeń, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów z całego świata. Dla krakowskich seniorów czerwiec przynosi wyjątkową okazję do uczestniczenia w niezwykłym wydarzeniu, które z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Symfonia Sobótkowej Nocy – koncert, który łączy muzykę i poezję w duchu polskich tradycji, odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury.

Kiedy i Gdzie?

Data: Piątek, 21 czerwca 2024 roku
Godzina: 19:00
Miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków – miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Program koncertu

W programie koncertu Symfonia Sobótkowej Nocy znajdą się utwory muzyczne i poetyckie, które nawiązują do kultury naszych małych ojczyzn. To również doskonała okazja do celebrowania 32. rocznicy istnienia Piwnicy Św. Norberta – miejsca, które od lat jest symbolem krakowskiej kultury i sztuki.

Wystąpią wybitni artyści

Na scenie zobaczymy i usłyszymy takich artystów jak:

  • Hanka Chowaniec-Rybka – wybitna wokalistka i interpretatorka polskich pieśni ludowych.
  • Desisława Christozowa-Gurgul – uznana pianistka.
  • Marek Bałata – wokalista jazzowy o międzynarodowej renomie.
  • Piotr Kordas – wybitny skrzypek.
  • Kwartet Smyczkowy w składzie: Weronika Błaszczyńska, Zuzanna Frankiewicz, Wiktoria Chorobik, Agata Jonczak – młode, ale już doceniane muzyczki, które zapewnią niezwykłe doznania muzyczne.

Ceny biletów i żniżki

Cena biletu na to wyjątkowe wydarzenie wynosi 70 zł. Jednak dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora przewidziano zniżkę – bilet w cenie 50 zł. To doskonała okazja, aby w atrakcyjnej cenie doświadczyć magii muzyki i poezji w najlepszym wydaniu.

Dlaczego warto przyjść?

Symfonia Sobótkowej Nocy to wieczór pełen magii, wspomnień i radości. To nie tylko koncert, ale również okazja do wspólnego celebrowania Nocy Świętojańskiej w duchu polskich tradycji. Spotkanie to ma na celu zjednoczenie seniorów i przypomnienie im o pięknie polskiej kultury, którą warto pielęgnować i przekazywać kolejnym pokoleniom.

Solidarni z Seniorami

Warto podkreślić, że wydarzenie organizowane jest w ramach inicjatywy Solidarni z Seniorami – razem damy radę! To hasło przyświeca organizatorom, którzy pragną, aby każdy senior czuł się ważny i doceniony.

Do zobaczenia w Krakowie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Przyjdźcie i dołączcie do nas, aby wspólnie cieszyć się tym pięknym świętem! Niech Symfonia Sobótkowej Nocy stanie się dla Was źródłem niezapomnianych przeżyć i wspomnień. Do zobaczenia w Nowohuckim Centrum Kultury!

Symfonia Sobótkowej Nocy to wydarzenie, które nie można przegapić. Kraków czeka na Was z otwartymi ramionami!